Beran
Nové poznatky se vám budou hodit.
Máte schopnost pracovat velice rychle a přesně. Nebraňte se však příleži tostem a pokud to bude možné, získávejte nové poznatky, které později můžete využít v praxi. Zejména muži budou mít v tomto týdnu skvělé výsledky, což je dáno mimo jiné jejich přizpůsobivostí. Jistá rizika ovšem představuje vaše zdraví. Podle všeho není tak pevné, jak se dosud zdálo.

Býk
Nenechte si utéct důležité věci.
Dodržujte daná pravidla i termíny. Snažte se o to během těchto dní v osobní i pracovní sféře vašeho života. Co nyní zkazíte, co vám uteče, to už nikdy nenapravíte ani nedohoníte. Možná vás dostihne určitá náladovost, ale vaše srdečnost je zárukou, že přátele neztratíte. V tomto týdnu se vám vyplatí naslouchat dobře míněným radám starších lidí z okolí, moudra jednou využijete.

Blíženci
Nepřeceňujte síly.
Dejte si pozor na odhad vlastních sil. Jejich přecenění by se v tomto týdnu nemuselo vyplatit. Počítejte s tím, že budete-li svou pozornost zaměřovat jen na práci a zisk, brzy se to negativně projeví na vašich vztazích. Snažte se více komunikovat s partnerem i přáteli, svěřujte jim své pocity, vysvětlujte jim své postoje. Větší společnosti se ale raději vyhýbejte, tento týden by vám dobře nedělala.

Rak
Nepodléhejte lenosti.
Naslouchejte radám druhých. V tomto týdnu vám prokáží větší službu, než byste čekali. Všeobecnou negativní tendencí bude jistý sklon k pohodlnosti. Zřejmě také proto budou během těchto dní úspěšnější pouze pilní Raci, ti mají reálnější šance na vyšší zisk pozitivních vjemů i jejich zužitkování k vlastnímu prospěchu. Pozor si dejte na zranění, v ohrožení jsou zejména končetiny.

Lev
Spoléhejte na týmovou práci.
Využívejte svých kontaktů a týmové soudržnosti. Právě tyto aspekty se pro vás mohou stát v průběhu tohoto týdne velkou devizou. Přemýšlíte-li nad větší investicí, rozhodně se poraďte s rodinou. Pro mladší jedince je tu předzvěst něčeho nového, neměli by však jednat ukvapeně. Co se týče vztahů a lásky, zřejmě vám sice bude chybět jistá obratnost, nicméně si budete okolí umět naklonit.

Panna
Vylepšení finanční situace.
Jednejte rázně, ať se nacházíte na pracovišti, doma, nebo něco vyřizujete na úřadech. V tomto týdnu by pro vás neměl být problém hromadit finanční prostředky. Potíž však může nastat s jejich utrácením. Měli byste se v souvislosti s tím více zamýšlet nad tím, jak je efektivněji využívat. Vánoce se sice blíží, ale všeho s mírou. Spoléhejte se jen na lidi, kteří vás podporují delší dobu.

Váhy
Zaměřte se na vztahy.
Tento týden je dobrým obdobím k řešení jakýchkoli potíží v mezilidských vztazích. Máte-li cosi na srdci, dojde-li snad k nějakému nedorozumění, neváhejte a s druhými lidmi si vše vyříkejte. Pozor však na finance. Hlavně ženy by měly více pečovat o stav svého konta v bance, nenavyšovat případné úvěrové zatížení. Co se zdraví týče, zaměřte pozornost na stravování a neholdujte příliš alkoholu.

Štír
Týdnem vás bude provázet nesoustředěnost.
Pohybujete-li se ve sféře manuální práce, počítejte spíše s tím, že vaše zručnost asi nyní nebude taková, jakou byste si představovali a potřebovali. Na vině bude jistá nesoustředěnost a rovněž tendence k netrpělivosti, přílišnému spěchu. Díky rozumu a pozitivnímu přístupu ale mají Štíři i Štířice na to, aby potíže překonali. V lásce vám naopak bude svítit zelená.

Střelec
Nápady se jen pohrnou.
Okolnosti nebo lidé kolem vás mohou přivést na zajímavý nápad nebo myšlenku. Vaše výřečnost a schopnost správně směrovat energii vás zároveň posunuje vpřed na cestě k úspěchu. Neztrácejte však jistou obezřetnost, vyplatit by se to nemuselo především těm, kteří nebudou dostatečně přemýšlet. Jestliže něco důležitého přehlédnete, nevymlouvejte se potom na chyby druhých.

Kozorožec
Opatrnost je na místě.
Vaše reakce i rozhodování budou rychlé, jste schopní toho jistě hodně zvládnout. Nebezpečí však skrývá určitá tendence vrhat se do všeho po hlavě. Soustřeďte se - dodržujte jistá pravidla, poslouchejte nadřízené. V oblasti vztahů a lásky buďte diskrétní a vyhýbejte se nadneseným slibům, o kterých předem víte, že je nemůžete splnit. Upřímnost se totiž ve vztahu cení daleko víc než chvástání.

Vodnář
Podráždění vykoná své.
Vaše vztahy s lidmi se během tohoto týdne mohou zkomplikovat. Roli sehraje jisté všeobecné podráždění, ale měli byste popřemýšlet také trochu nad tím, jak navenek vystupujete, jak na své okolí působíte. Zejména někteří jedinci mohou být přehnaně kritičtí, mít vysoké nároky. Pamatujte na to, jak důležití jsou pro vás věrní přátelé, uvědomte si, že je potřebujete a že se bez nich se neobejdete.

Ryby
Více se otužujte.
Peníze a majetek nejsou tím, čím byste se v těchto dnech měli trápit. Přesto však nezapomínejte na to, že k udržení jistého životního standardu vždy potřebujete rozumný a střízlivý odhad. Závažnější fakt je, že vám tento týden může přinést určité zdravotní potíže. Nepodceňujte proto nemoci z nachlazení. Jako prevence vám pomůže otužování, pití dostatečného množství tekutin a vitaminy.
(han)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2259489
DnesDnes393
VčeraVčera685
Tento týdenTento týden1078
Tento měsícTento měsíc14897

Partnerské weby