BERAN (21. března – 20. dubna)
Saturn vám přinese do života výzvy. Drobné těžkosti, kterých se dočkáte v lásce, by vás neměly odradit, budou jen dočasné. Po pracovní stránce budete v nejlepší formě, vaše aktivita a výdrž vám přinesou obdiv.
Berany narozené v první dekádě začátkem měsíce zaskočí pocit nejistoty, šíří se pomluvy. Braňte se s klidem a rozvahou, ale nedejte se. Pomůže vám Měsíc, novoluní 23. 1. je pro vás příznivé. Berany narozené ve druhé dekádě poněkud rozladí jejich ratolesti, naštěst í to budou jen maličkosti. V zaměstnání musíte dohnat to, co jste nestihli na konci roku. Snažte se s povinnostmi vyrovnat do novoluní 23. 1., je pro vás nebezpečné, nedělejte rozhodnutí bez patřičné rozvahy. Beranům narozeným ve třetí dekádě planety radí, aby se nehnali bezhlavě do nějaké nezdravé soutěživosti, kde by chtěli vyniknout. Každodenní svědomitou prací také dosáhnete uznání. Úplněk 8. ledna i nov 23. ledna jsou nebezpečné, nenechte se vyprovokovat k nepředloženostem. Pokud budete jednat rozumně, nemine vás úspěch, mohly by vás příjemně překvapit nějaké finance. A k tomu se přidá milostný úspěch.

BÝK (21. dubna – 20. května)
Jedinci, kteří se v poslední době chovali lehkovážně, se dostanou do problémů. Uvědomte si, že pro Býky platí následující: na jednu stranu jsou opatrní a tolerantní, na druhou ješitní a konzervativní. To občas znamená střet, i když vaše vládkyně Venuše je planetou harmonie. Takže musíte všechny peripetie, které jste si nerozvážným jednáním přivodili, zase dát do pořádku. Věci se naštěstí budou vyvíjet pozitivně.
Býky narozené v první dekádě těší pracovní úspěchy, partner to oceňuje a vy máte radost, zadostiučinění. Doba je plná změn a zvratů, naštěstí pro vás k lepšímu. Také Býci narození mezi 1. a 10. květnem budou začínat nový rok v pohodě. Rychle se vrátíte do obvyklých povinností všedních dní. Případné rodinné neshody se vyčasí. Pokud chcete vylepšit bydlení, je vhodná doba. Také Býkům narozeným mezi 11. a 20. 5. Měsíc přeje, takže po zdravotní stránce se cítíte mnohem lépe. Pokud se vás zmocnily nějaké pochybnosti, zůstaňte ve střehu, ale nic nepodnikejte, dokud nebudete mít jistotu. Mezilidské vztahy jsou velmi citlivé a těžko se napravují. Měli byste se setkat s někým, koho jste dlouho neviděli a byl vám kdysi blízký.

BLÍŽENCI (21. května – 20. června)
Začátek roku může být pro vás trochu rozpačitý, zřejmě vás bude provázet nervozita. To se v průběhu měsíce změní a vy si budete užívat chvilky klidu. Zlepšení bude patrné zejména v rodinném životě. Láska dokáže divy, ale pozor na to, abyste si ujasnili, kdo je pro vás nejdůležitější.
Blížencům narozeným v první dekádě štěstí přeje, přeje mu i Měsíc hlavně v období kolem úplňku 8. ledna. Váš výrazný intelekt vás nutí neustále o něčem přemýšlet a hledat odpovědi, jak dál a jak lépe. Velice příznivá je finanční situace. Blíženci narození od 1. do 10. května si udržují dobrou náladu ještě od Silvestra. Štěstí si vás najde, i když v něj nebudete věřit. Bude se vám dařit ve všech oblastech. Vaše tři kritické dny jsou 15., 21. a 29. leden. Na Blížence narozené ve třetí dekádě čekají nějaké problémy pracovní i zdravotní. Jestli jste si naplánovali zimní dovolenou, zvažte nejprve svůj zdravotní stav a pak se domluvte s přáteli, aby vám pomohli vyřešit i problémy pracovní. Pokud dovolenou oželíte, zvládnete všechny problémy vlastními schopnostmi a angažovaností.

RAK (21. června – 22. července)
Do nového roku vstupujete s pevným předsevzetím dosáhnout všech cílů, které jste si dali. Konečně cítíte pevnou půdu pod nohama a zdá se, že se situace vyvíjí k lepšímu. S protějškem si rozumíte i beze slov. Nezadaní krouží kolem vysněného idolu, nespouštějí ho z pohledu, ale zatím jim nedošlo, že to nestačí.
Raky narozené v první dekádě poněkud rozruší neshody s partnerem a dětmi, i když nepůjde o nic vážného. Trochu únavy přivolá negativní vliv Měsíce po celý leden. Musíte si najít čas na odpočinek. Také Raky narozené ve druhé dekádě bude pronásledovat nepřízeň Měsíce. Objeví se zdravotní problémy, i v práci si všimli, že nejste ve své obvyklé formě. Nemůžete si naříkat na nedostatek práce, ale nějak vám nejde od ruky. Dejte nejprve do pořádku zdraví, pak zvládnete ostatní. Také Raky narozené od 12. do 22. července potrápí Měsíc a to po stránce finanční. Pomohl by vám prodej nějaké nemovitosti nebo starožitnosti. Dejte si pozor na to, co komu říkáte, víte, že slova někdy dokážou ublížit více než rána. Je pozdě pak litovat. Na spadnutí jsou hádky doma i problémy s dětmi.

LEV (23. července – 22. srpna)
Hned počátkem roku byste měli zabrat. Jste totiž miláčkem hvězd, takže byste toho měli využít. Až se vám podaří uspořádat vše podle vašeho přání, budete moci trochu zalenošit. V čem Lvi narození v prvé dekádě nebudou mít příliš úspěch, bude oblast milostných vztahů. Kdo hledá partnera, nebude mít šťastnou volbu. Ovšem v trvalých vztazích, v rodině se tento měsíc vcelku vydaří.
Lvi narození mezi 2. až 12. srpnem budou sportovně naladěni a blýsknout se před obdivovateli. To ovšem Lvům dělá dobře. Nepropadněte však příliš samolibosti, mohli byste dostat lekci od člověka, který na to vůbec nevypadá. A využijte energii také v práci, buďte aktivní a vynalézaví jako praví Lvi. Zrozenci mezi 12. a 22. srpnem jsou trochu roztěkaní, chybí jim trpělivost. Když se nad situací a svým vystupováním trochu zamyslíte, dojde vám, v čem děláte chyby a proč jste rozladění. Postěžujte si dobrému (odpovědnému a mlčenlivému) kamarádovi, uleví se vám a současně si ujasníte celý problém. Hned se bude blýskat na lepší časy, budete zářit pohodou přímo nakažlivou, nedokáže vás rozhodit ani vzteklý šéf. Jen dejte pozor na intriky a závist.

Panna (23. srpna – 22. září)
Lidé narození ve znamení Panny bývají kritičtí i sebekritičtí, chápaví i pokrytečtí a jejich živel Země je vede k tomu, aby hodnotili každou situaci realisticky. V důsledku toho vstupujete do nového roku s jasně stanovenými cíli, energicky. Jen byste se měli vyhnout půjčování peněz a znovu si promyslet, zda jsou opravdu výdaje tak nutné. Sami o tom nejste plně přesvědčeni, proto vás trošičku trápí nervozita.
Panny narozené v první dekádě nejsou nyní právě nejlepšími společníky, jste soustředěni na vlastní problémy. Ale planetární konstelace se brzy umoudří a budete to opět vy - ti chápaví a racionální. Panny narozené od 2. do 12. září mají přízeň Měsíce a také další planety přejí vašemu zdraví. Ovšem mnohem skoupější jsou k milostnému životu. Hrozí vám roztržka, proto svého partnera příliš nedrážděte. Pokud chcete předejít potížím, měli byste vše brát s milým a chápavým úsměvem. Ani ty nejzáludnější problémy by vás neměly vyvést z míry. Panny narozené mezi 13. a 23. září vstupují do nového roku spokojeny samy se sebou a připravené konat dobré skutky. Vše se vám daří, cítíte se v báječné formě a s kolegy v práci si dobře rozumíte. Jen se vyhněte milostným pletkám, váš partner není z těch, kteří lehce odpouštějí.

VÁHY (23. září – 23. října)
Jako by vám Nový rok vlil do žil novou energii. Planety na vás mají příznivý vliv, to se projeví v lepším materiálním zajištění rodiny, ale i ve vašich pracovních aktivitách.
Váhy narozené v první dekádě mají nyní jediný problém: chtěly by vypadat lépe, aby se líbily svým partnerům i spolupracovníků. Na to je jednoduchý recept: zajděte do salonu krásy a uvidíte, jak stoupne vaše sebevědomí. Ale nepřehánějte to s prací, i když se cítíte báječně. Váhy narozené mezi 4. až 13. říjnem si budou více hlídat své zdraví. Ne každá únava, kterou pociťujete, je důsledkem pracovního vytížení, může být i projevem zdravotního problému. Takže preventivní vyšetření vám neuškodí, alespoň budete mít buď klidnou hlavu nebo se problém začne hned řešit. Pozor na vliv Měsíce, je pro vás nepříznivý. Také pro Váhy narozené ve třetí dekádě je Měsíc v nepříznivém postavení a zřejmě bude mít vliv na mezilidské vztahy. Hrozí vám nějaký konflikt v zaměstnání či skandál při nějaké společenské události. Neposkytněte nikomu příležitost, aby ovlivňoval vašeho partnera. Čeká vás menší krize, o kterou se postará váš přítel nebo příbuzný.

ŠTÍR (24. října – 22. listopadu)
V roce 2012 budou hvězdy Štírům přát a žádná nepříznivě působící planeta jim nebude do života zasahovat svým škodlivým vlivem. Přesto musíte být v lednu opatrní a nepodceňovat žádné možné nebezpečí.
Nový pracovní měsíc nezačnou Štíři narození v prvé dekádě zrovna nejlépe. Připadáte si unavení a bez chuti něco podnikat. Nejste právě ani po zdravotní stránce v dobré kondici a jste plní rozporů. Možná byste si měli v klidu sednout, popřemýšlet, vyhodnotit situaci, popovídat si otevřeně s partnerem nebo dobrým přítelem a vyvodit závěry. Nakonec se vše vyjasní. Štírů narozených mezi 4. až 13. listopadem se bude ze zrozencům tohoto znamená přát Štěstěna nejvíce. Dokonce i při malých nejasnostech s jakýchkoli oblastech se nakonec vše obrátí ve váš prospěch. Podobné to bude i v lásce. O překvapení nebude nouze. Štíři narození od 14. do 22. listopadu zažijí v lednu chvilky, kdy si řeknou, že je to čas stvořený k zázrakům. V práci je klid. Pokud to jen trochu půjde, dodržujte sliby. Vše se zdá v pořádku, žádná planeta vám neškodí, i Měsíc vám přeje.

STŘELEC (23. listopadu – 21. prosince)
Jak jste si předsevzali, zaměříte se v novém roce především na budoucnost. Pouvažujete o všech kladech a záporech svého současného postavení a budete hledat cesty, jak lépe materiálně zajistit rodinu i sebe. Půjde i o pracovní aktivity, zda jste spokojeni, nebo požádáte o zvýšení platu, nebo budete uvažovat o novém místě.
Střelce narozené v první dekádě nyní na jeho pracovní pozici nic neohrožuje a má skvělé perspektivy. Proto vám planety radí, abyste se zatím do ničeho nového nepouštěli, ovšem je to na vás. Také doma nemá nikdo důvod ke stížnostem a vy se můžete těšit na romantické večery. Střelcům narozeným mezi 3. až 12. prosincem nebudou první dny nového roku probíhat přesně podle jejich představ, prostě taková je konstelace hvězd, s tím nic neuděláte. Tak se věnujte svým nejbližším a rozvažujte, jak budete postupovat dál. Nic se nestane, když si trochu odpočinete, ony se hvězdy zase umoudří… Střelci narození mezi 13. až 21. prosincem vstupují do nového roku nazlobení, připravení si to vyřídit s každým doma i v práci. Mohla by to být pěkná mela, až byste vypustili páru a viděli opět normálně, asi by vás mnohé mrzelo. Tak se zhluboka nadýchněte, kupte si třeba tiket a zkuste štěstí ve Sportce nebo v Lotu.

KOZOROH (22. prosince – 20. ledna)
V pracovním životě bude pro vás tento rok příznivý, ale je třeba hlídat své možnosti a nepřepínat síly. Nesete v sobě vlastnosti Kozoroha – serióznost, opatrnost, vytrvalost a klid – a to by vám mělo pomoci nacházet odpovědi na všechny otázky, které si při vstupu do nového roku kladete.
Vadou na kráse v lednu by pro Kozorohy narozené 22. až 31. prosince mohly být zdravotní potíže, zřejmě psychického původu, způsobené nervovým vypětím v zaměstnání. Máte pocit, že musíte stihnout více, než na kolik stačí vaše síly. Kozorohové narození od 1. do 10. ledna, změňte vše, co si ve vašem životě říká o změnu. Planety jsou vám nakloněny, proč toho nevyužít? Pokud se vám nabízí lepší zaměstnání, lepší bydlení – neváhejte. Pokud jste nezadaní, máte nyní příležitost potkat možná životního partnera. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, bude vám radit dobře. Na Kozorohy narozené ve třetí dekádě bude velmi silně působit Měsíc. A bude přinášet změny. Nelíbí se vám, jak žijete? Podívejte se kolem sebe, mnozí jsou na tom hůře. Musíte jen sebrat síly a snažit se vybřednout z nejistot a pochybností, dostat se dál.

VODNÁŘ (21. ledna – 18. února)
V sobotu 21. ledna přechází Slunce ze zemského znamení Kozoroha do vzdušného znamení Vodnáře. Tím se do popředí dostává přirozená intuice, touha po originalitě a pokroku. Asi se hned začátkem roku začnete v zaměstnání více prosazovat. Navzdory velkému pracovnímu zatížení vám zbude dost času i pro rodinu, což bude kvitováno s povděkem.
Vodnářům narozeným v první dekádě hvězdy radí, aby neplýtvali příliš svými silami a soustředili se na rodinu. Víte, že rok 2012 má být pro Vodnáře problémový, tak se snažte všemi silami vyhnout se hádkám a konfliktů. Máte v sobě dostatek intuice a fantazie, aby se vám to povedlo. Na Vodnáře narozené ve druhé dekádě si hned po Novém roce počká nějaká nemoc, zřejmě z nachlazení. Kupte si vitaminy a dbejte na relaxaci, ať se z toho brzy dostanete. Kolegové a pracovní partneři vás lenošit nenechají. Vodnáře narozené ve třetí dekádě by mohly napadnout zajímavé myšlenky a pracovní vylepšení. Nevydávejte se ale nyní na dlouhé služební cesty. Věnujte se více novým plánům. Zatím ale nic konkrétního nepodnikejte, proberte nejprve vše se svým nadřízeným či svými partnery. Pokud však budete jednat jen o financích, nemusí to popadnout dobře.

RYBY (19. února – 20. března)
Co přinese leden vodnímu znamení Ryb? Tento rok je pro Ryby velmi významný a mají příležitost k oslavám. Jejich vláda ve slunečním zvěrokruhu je posílena Měsícem postaveným ve stejném znamení. Lidé narození ve znamení Ryb jsou mírumilovní a starostliví, myslí na své zdraví, aby měli dostatek sil na splnění všech pracovních úkolů.
Ryby narozené mezi 19. až 29. únorem se nacházejí v dobré fyzické kondici. Veškeré úsilí věnujete práci, která vyžaduje všechen váš čas i energii. Postavení hvězd je pro vás příznivé, signalizuje přátelství, porozumění a lásku. Je vhodná doba pro jednání na úřadech. Ryby narozené ve druhé dekádě si daly dobrá předsevzetí do nového roku. Tak neváhejte a snažte se je plnit. Práce vám jde od ruky, ještě pomůžete kolegovi, i když s ním nejste zrovna v nejlepším vztahu. U Ryb narozených ve třetí dekádě přetrvává dobrá nálada, ani štěstí je neopouští. K dobré pohodě přispívá klidné rodinné prostředí. V práci vás čeká zajímavý úkol, který vám otevře cestu k úspěchu. A být na výsluní, to přece všem Rybám nejen sluší, ale i prospívá. Přesto vás potkají drobná nedorozumění, což vás trochu rozladí. Tento měsíc bude obdobím značných změn.
(ndro)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2281321
DnesDnes798
VčeraVčera858
Tento týdenTento týden5776
Tento měsícTento měsíc13570

Partnerské weby