Předplaďte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 
1611562
DnesDnes864
VčeraVčera1248
Tento týdenTento týden2112
Tento měsícTento měsíc22158

Vztahy

Kritika je součást života

Nekritizuj druhého člověka, dokud jsi nestál na jeho místě. Kritika je součástí našeho života a nelze jí uniknout. Můžete se však rozhodnout, zda jí budete poslouchat či nikoli. Někteří lidé tíhnou ke kritice a rebelanství, jsou krutí a odmítaví

k těm, kteří se od nich odlišují. Mají silně zakořeněné návyky a představy, porušují pravidla, pochybují o autoritách, trefují se do slabostí a chyb druhých, snaží se je zastrašit. Neustále protestují, jsou proti všem, nic se jim nelíbí a mají tendenci šikanovat ostatní. Myslí si, že jen oni mají pravdu. Jejich okolí z toho bývá otrávené, unavené a po určité době odmítá takovým lidem naslouchat. Neberte si nic osobně! To, co vás uráží nebo se vás dotýká, je jen hra člověka - parazita. S takovými lidmi sice lze bojovat, ale k ničemu by to nevedlo. Navíc každý boj vytváří jen další boj a napětí. Pamatujte, že nikdo nemá právo soudit a kritizovat někoho jiného. Nikdo není lepší nebo horší. Všichni jsme si rovni a všichni máme stejný potenciál!

Chybovat je lidské, odpouštět božské… Vždy se ve vašem okolí najdou lidé, se kterými si budete báječně rozumět, a lidé, s nimiž budete vycházet obtížně. Oni nebudou mít v oblibě vás a vy je. Může se stát, že vás někteří lidé budou nenávidět, posmívat se vám a urážet vás. Jak se zachovat? Oplácet zlobu a nenávist, to nikam nevede, navíc vám zášť a myšlenky na pomstu budou ubírat spoustu energie. Budou se chovat jako virus a narušovat harmonii vašeho organismu. Mějte hlavu vztyčenou a nenechte se zastrašit, ukážete tím svoji vnitřní sílu a odvahu. Nezapomínejte na základní pravidla slušnosti a čekejte, co se stane. Možná se něco změní, možná se nenávist a zloba ještě více prohloubí. Důležité je uvědomit si, že druhé lidi nezměníte, proto se o to ani nesnažte.

(žuk)

Planety radí i varují

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Partnerské weby