Se Spiritem a Čedokem na dovolenou 2017

 

Začátek léta na Makarské (Chorvatsko)

Termín: 2. 6. až 11. 6.  2017

Lektorka: Daniela Hannah (astroložka, kartářka a numeroložka)

Ubytování: Pavilony*** Rivijera

Doprava: Autokarem

Ubytování: Pavilony Rivijera jsou umístěny v klidné severní části střediska Makarska. Jedná se o dvou a třípodlažní pavilony rozmístěné v zahradě, která má charakter lesoparku. Leží přímo u moře a celý areál je oplocen.

Do centra Makarské se dá dojít za 30 minut po promenádě. V areálu je centrální recepce se sejfy a internetovým koutkem. Dále jsou zde klimatizovaná, centrální restaurace, bar, pivnice a směnárna. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky (vybavené starším nábytkem). Pokoje mají vlastní příslušenství, ledničku a balkon (pouze pokoje 2+1 v Rivijerách II. balkon nemají). Přímo v areálu jsou tenisové kurty, minigolf a je možné zapůjčení stolního tenisu. Vodní sporty na pláži. Večer je možné ve spojení s procházkou navštívit některou z místních kaváren a nebo vináren

Stravování: Na bázi polopenze. Snídaně bufetovým způsobem, večeře - hlavní jídlo výběrem ze 3-4 menu, saláty, předkrmy a dezerty - bufet. V ceně večeří je 1 nápoj (2 dl vína, 3 dl piva, 2 dl ovocné šťávy).

Program

1. den: Odjezd z ČR v pozdních odpoledních hodinách. Dále přes Rakousko non-stop, pouze se zdravotními zastávkami.

2. den: Příjezd do přímořského letoviska Makarska - ubytování v pavilonech Rivijera po 14. hodině. Večeře.

3. - 8. den: Pobyt s polopenzí, možnost výletů do Splitu, Dubrovníku apod.

9. den: Snídaně, vyklizení pokojů do 10.00 hodin , odjezd do ČR v pozdních odpoledních hodinách.

10. den: Návrat do ČR.

Doprava: Nástupní místa: Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Děčín, Praha - Letňany, Benešov, Příbram, Tábor, Písek, Strakonice, České Budějovice, Opava, Ostrava, Frýdek – Místek, Nový Jičín, Hranice na Moravě, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov.

Cena: 9 290 Kč

Cena zahrnuje: 7 x ubytování, 7 x snídaní  bufetovým způsobem, 7x večeři servírovanou, včetně nápoje, pobytovou taxu, autokarovou dopravu, služby delegáta v místě pobytu, zákonné pojištění dle zákona č.159/1999Sb.

 

Na co se můžete těšit na interaktivních přednáškách s Danielou Hannah?

Budete pracovat se svým datem narození. Je tedy vhodné znát (nebo si zjistit na matrice či v porodnici) přesný čas narození. Ovšem i bez něj se dozvíte o sobě i svých blízkých spoustu zajímavých věcí. Odhalíte své karmické poslání, zjistíte, co po vás chce Černá Luna a karmické planety. Proberete vliv planet na náš život podrobněji (Slunce- jak poznáme, že si neplníme své karmické úkoly. Luna – její postavení sděluje, jaké si přinášíme za karmické poslání od matky a její rodové linie. Černá Luna – poukazuje na karmické zatížení z minulých životů. „Cesta duše“,  odkud a kam směřujeme, co jsme si přinesli za informace z minulého života, proč nám chodí do života podobní lidé a situace stále dokola, co máme dělat, abychom se posunuli, kterým směrem máme kráčet, kde máme svůj karmický dluh a kde a v čem můžeme vyniknout. Jižní uzel – dračí ocas, který vypovídá o tom, co jsme řešili v minulých životech, jakými situacemi si procházeli.  V první části života se totiž potýkáme s se zkušenostmi z minulých životů. Tyto zkušenosti jsou v nás nashromážděny v mnoha a  mnoha inkarnacích. Proto je nosíme v sobě a na jejich základě si máme tendence přitahovat do života stejné zkušenosti i nyní. Tyto zkušenosti nám přicházejí prostřednictvím lidí a situací. Popis karmického Saturnu – v jakém tématu si musíme vytvořit pořádek. Popis karmického Pluta - poukazuje, kde jsme byli aktivní v minulých životech). Dále se naučíte spočítat si vlastní roční kartu, která vás provází vždy od narozenin do dalších narozenin, absolvujete očistné meditace, prácis čakrami, po domluvě může dojít i na zasvěcení do Šambaly.

 

 

 

Za odpočinkem do Büku (Maďarsko)

Termín:1. 9. - 10. 9. 2017

Ezoterické přednášky povede: Ing. Josef Schrötter (psychotronik, léčitel)

Ubytování: Apartmánový dům*** Bük

Doprava: Autokarem

Bükfürdőjsou jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších evropských léčebných lázní,s otevřenými plaveckými bazény a zážitkovými lázněmi. Jsou to druhé největší maďarské lázně s nejmodernějším světem saun a speciálním lékařským wellnes střediskem nabízející perfektní relaxaci pro všechny generace. Lázně o rozloze 14 hektarů nabízejí 32 bazénů a vodní plochou přesahující 5 200m2.
Bazény jsou napuštěny léčivou vodou o teplotě 32 až 38 °C, plavecké bazény vodou teplou 26 až 28 °C. Nechybí ani dva skluzavkové komplexy a rozlehlá útočiště a pohodlná lehátka pro pohodu a odpočinek.

Nástupní místa: Most, Teplice, Praha - Roztyly, Písek, České Budějovice.

Ubytování: Apartmánový hotel se skládá ze čtyř budov a je vzdálen několik minut od termálního koupaliště, pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky. Příslušenství: televize, lednice, rádio, telefon, balkon. Součástí každého apartmánu je vybavená kuchyň.

Stravování: Bez stavování, možno dokoupit snídaně i večeře -příplatek za večeře 1 990,- Kč, příplatek za snídaně 990,- Kč.

Cena: 5 890 Kč

Cena zahrnuje: 7x ubytování, pobytovou taxu, autokarovou dopravu, zákonné pojištění dle zákona č.159/1999Sb.

Podrobnější informace a objednání zájezdu - cestovní kancelář Čedok, Hrnčířská 10, 400 01 Ústí nad Labem nebo na telefonních číslech  475 220 384 či 724 626 745.

Planety radí i varují

Předplaďte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Domeček zdraví

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

1682144
DnesDnes985
VčeraVčera1142
Tento týdenTento týden3359
Tento měsícTento měsíc14852

Partnerské weby