1246458
DnesDnes952
VčeraVčera1243
Tento týdenTento týden3599
Tento měsícTento měsíc24622

Partnerské weby

 

Zájezdy

Zájezdy

Se Spiritem a Čedokem na dovolenou 2017

 

Začátek léta na Makarské (Chorvatsko)

Termín: 2. 6. až 11. 6.  2017

Lektorka: Daniela Hannah (astroložka, kartářka a numeroložka)

Ubytování: Pavilony*** Rivijera

Doprava: Autokarem

Ubytování: Pavilony Rivijera jsou umístěny v klidné severní části střediska Makarska. Jedná se o dvou a třípodlažní pavilony rozmístěné v zahradě, která má charakter lesoparku. Leží přímo u moře a celý areál je oplocen.

Do centra Makarské se dá dojít za 30 minut po promenádě. V areálu je centrální recepce se sejfy a internetovým koutkem. Dále jsou zde klimatizovaná, centrální restaurace, bar, pivnice a směnárna. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky (vybavené starším nábytkem). Pokoje mají vlastní příslušenství, ledničku a balkon (pouze pokoje 2+1 v Rivijerách II. balkon nemají). Přímo v areálu jsou tenisové kurty, minigolf a je možné zapůjčení stolního tenisu. Vodní sporty na pláži. Večer je možné ve spojení s procházkou navštívit některou z místních kaváren a nebo vináren

Stravování: Na bázi polopenze. Snídaně bufetovým způsobem, večeře - hlavní jídlo výběrem ze 3-4 menu, saláty, předkrmy a dezerty - bufet. V ceně večeří je 1 nápoj (2 dl vína, 3 dl piva, 2 dl ovocné šťávy).

Program

1. den: Odjezd z ČR v pozdních odpoledních hodinách. Dále přes Rakousko non-stop, pouze se zdravotními zastávkami.

2. den: Příjezd do přímořského letoviska Makarska - ubytování v pavilonech Rivijera po 14. hodině. Večeře.

3. - 8. den: Pobyt s polopenzí, možnost výletů do Splitu, Dubrovníku apod.

9. den: Snídaně, vyklizení pokojů do 10.00 hodin , odjezd do ČR v pozdních odpoledních hodinách.

10. den: Návrat do ČR.

Doprava: Nástupní místa: Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Děčín, Praha - Letňany, Benešov, Příbram, Tábor, Písek, Strakonice, České Budějovice, Opava, Ostrava, Frýdek – Místek, Nový Jičín, Hranice na Moravě, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov.

Cena: 9 290 Kč

Cena zahrnuje: 7 x ubytování, 7 x snídaní  bufetovým způsobem, 7x večeři servírovanou, včetně nápoje, pobytovou taxu, autokarovou dopravu, služby delegáta v místě pobytu, zákonné pojištění dle zákona č.159/1999Sb.

 

Za odpočinkem do Büku (Maďarsko)

Termín:1. 9. - 10. 9. 2017

Lektor: Ing. Josef Schrötter (psychotronik, léčitel)

Ubytování: Apartmánový dům*** Bük

Doprava: Autokarem

Bükfürdőjsou jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších evropských léčebných lázní,s otevřenými plaveckými bazény a zážitkovými lázněmi. Jsou to druhé největší maďarské lázně s nejmodernějším světem saun a speciálním lékařským wellnes střediskem nabízející perfektní relaxaci pro všechny generace. Lázně o rozloze 14 hektarů nabízejí 32 bazénů a vodní plochou přesahující 5 200m2.
Bazény jsou napuštěny léčivou vodou o teplotě 32 až 38 °C, plavecké bazény vodou teplou 26 až 28 °C. Nechybí ani dva skluzavkové komplexy a rozlehlá útočiště a pohodlná lehátka pro pohodu a odpočinek.

Nástupní místa: Most, Teplice, Praha - Roztyly, Písek, České Budějovice.

Ubytování: Apartmánový hotel se skládá ze čtyř budov a je vzdálen několik minut od termálního koupaliště, pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky. Příslušenství: televize, lednice, rádio, telefon, balkon. Součástí každého apartmánu je vybavená kuchyň.

Stravování: Bez stavování, možno dokoupit snídaně i večeře -příplatek za večeře 1 990,- Kč, příplatek za snídaně 990,- Kč.

Cena: 5 890 Kč

Cena zahrnuje: 7x ubytování, pobytovou taxu, autokarovou dopravu, zákonné pojištění dle zákona č.159/1999Sb.

Podrobnější informace a objednání zájezdu - cestovní kancelář Čedok, Hrnčířská 10, 400 01 Ústí nad Labem nebo na telefonních číslech  475 220 384 či 724 626 745.

Planety radí i varují

E-Shop

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz