Prý to opravdu funguje. Stačí se podívat lidem na prsty a zjistíte, že vám o bližních prozradí velmi mnoho. Třeba jak jsou úspěšní v životě. Všimli jste si, že ženy mají většinou ukazováčky a prsteníčky stejně dlouhé a

muži nikoli? Pokud se mohou pochlubit prsteníčkem delším, mají vyšší hladinu testosteronu. Podle vědců jsou tedy plodnější.

Jste muž, který se vymyká průměru a má prsteníček a ukazováček délkou totožný? Sedmnáct let stará studie tvrdí, že byste neměl být ohrožen infarktem. Muži s delším prsteníčkem jsou i v jiném směru opravdovými borci. Prý vydělávají více peněz, jsou agresivnější a nebojí se rizika.

Na závěr dobrá zpráva pro ženy s prsteníčky delšími než ukazováčky. Jsou prý lepšími řidičkami. I toto jsou totiž poznatky německých vědců, kteří v roce 2005 zapojili do výzkumu čtyřicet dobrovolnic.

Muži typu macho, kteří obecně „podezírají“ ženy z toho, že jsou špatnými řidičkami, si tedy mohou oddechnout. Důvod totiž zřejmě není v neschopnosti něžného pohlaví řízení zvládnout hlavou, ale pouze v prstech nestejně dlouhých. Tento poznatek by se dal nazvat přelomovým.

(les)

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2043734
DnesDnes205
VčeraVčera1061
Tento týdenTento týden1266
Tento měsícTento měsíc18087

Partnerské weby