lesBERAN: Pozor na peníze, na něco podstatného jste zapomněli, což by vám mohlo znepříjemnit příští dny. ♥ Romantika oživí váš vztah.

BÝK: Trocha šetrnosti je občas

dobrý recept na to, jak se vyhnout v budoucnu větším problémům. Prostě zbytečně neutrácejte.

BLÍŽENCI: Možná si slibujete odpočinek, ale ještě budete muset dořešit nějaké starší záležitosti. Čím dříve tak učiníte, tím lépe.

RAK: ♥ Recept na štěstí vám nikdo nedá. Budete se o něj muset sami zasloužit. Naslouchejte proto svému srdci, buďte vstřícní k partnerovi.

LEV: Nebojte se občas zasnít, popusťte uzdu fantazii, berte život s větší lehkostí. ♥ Více myslete na partnerovy potřeby, empatie je na místě.

PANNA: Buďte opatrní, vaši laskavost, vstřícnost, upřímnost by mohl začít někdo zneužívat. ♥ V osobním životě nečekejte žádné výrazné změny.

VÁHY: I když povinností nebudete mít málo, zdá se, že máte v rukávu perfektní recept, jak všechno dokonale zvládnout. ♥ Neplýtvejte energií ani časem.

ŠTÍR: Pro samé aktivity, nával práce, byste mohli zapomenout na nějaké důležité datum. Něčí narozeniny, svátek, schůzku. ♥ Zkuste některé věci dělat jinak, lépe.

STŘELEC: Věnujte se sportu, procházkám, buďte prostě trochu akční. Je čas také na setkání s přáteli, s rodinou. ♥ Partnera překvapte nějakým malým dárkem.

KOZOROŽEC: Pozor na peníze, moc neutrácejte a raději u sebe nenoste velkou hotovost. Dobře si hlídejte peněženku, ale i bankovní kartu.

VODNÁŘ: Zdaleka ne vše se vám bude dařit tak, jak byste chtěli. Neotáčejte se proto zády k radám a pomoci okolí. ♥ Cosi vás potěší.

RYBY: Dnes s ničím zbytečně neotálejte, můžete si dokonce dovolit trochu zariskovat. Štěstí i planety totiž máte na své straně.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2169389
DnesDnes639
VčeraVčera569
Tento týdenTento týden639
Tento měsícTento měsíc15565

Partnerské weby