Beran

Aby pro vás bylo toto období ve znamení pohody a spokojenosti, budete muset zvýšit iniciativu a zvolit tempo, díky němuž zvládnete vyřešit vše, co vás čeká. Jedná se samozřejmě především o plnění

pracovních úkolů, neboť plánujete dovolenou a nebylo by dobré resty odkládat na později. Po návratu byste nevěděli, kde vám hlava stojí, jak se říká. Co se týká vztahů, měly by být i nadále stabilní, což je dobré, protože budete potřebovat podporu rodiny a svých blízkých. Stačí trocha zodpovědnosti a uvidíte, že vše zvládnete.

 

Býk

Nové zajímavé zkušenosti, obzvláště v oblasti kariéry, vám přinesou další možnosti rozvoje a také případného posunu o nějaký ten stupínek výše. Nebojte se rázných rozhodnutí, chodit okolo případných potíží jako okolo horké kaše nemá cenu. Jen byste oddálili jejich řešení. A čím dříve zvládnete „rozlousknout“ zapeklité oříšky, tím lépe pro vás. Díky předchozím úspěchům navíc dostanete šanci pracovat na komplikovanějších projektech. Nenechte se zaskočit, máte na to. Navíc máte na své straně podporu andělských ochránců.

 

 

Blíženci

Dožeňte, co jste zameškali ve svých volnočasových aktivitách, věnujte se rodině a svým koníčkům. Potřebujete si oddychnout a nabrat novou energii. Dovolenou proto neodkládejte a klidně se vydejte neplánovaně do míst, která máte rádi a dlouho jste je nenavštívili. Určitě vám zlepší náladu nějaký nenáročný sport nebo hobby, na něž jste neměli čas. Jezděte na kole, na kolečkových bruslích nebo se vydejte na výlety po památkách. Prostě neseďte doma a užívejte si společnosti svých blízkých.

 

Rak

Ne vše musí jít zprvu podle vašich představ. To ale neznamená, že situaci nemůžete otočit ve svůj prospěch. Jen se nesmíte poddat poraženeckým náladám, se kterými se občas potýkáte. Pamatujte na moudrá slova našich předků – nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. Jsou věci, které nezměníte a nejlépe uděláte, když se jim přizpůsobíte. Je to jednoduché, možná více, než si myslíte. Nebojujte tam, kde je lepší nezasahovat, a věnujte čas smysluplnějším věcem. Třeba naplňování svých snů.

 

Lev

Více než plánováním budoucnosti se zaobírejte stavem současným. Je na čase realizovat sliby, které jste dali svému partnerovi nebo blízkým. A je jedno, jestli jde o společnou dovolenou nebo zvelebování bydlení. Prostě teď věnujte pozornost hlavně těm, které jste už delší dobu zanedbávali pro důležitější úkoly. Nic totiž nejde odkládat do nekonečna, to by se vám mohlo vrátit ve chvíli, kdy to budete nejméně čekat. Vaší prioritou jsou nyní ti, na kterých vám záleží nejvíce. Myslete na to a podřiďte tomu svůj režim.

 

Panna

Zapomeňte na počítač a to, že u něj budete trávit dlouhé hodiny. V této době byste měli být co nejvíce v přírodě, na cestách nebo třeba u vody. Pohyb je totiž něco, co už do vašeho denního rozvrhu téměř nepatří, a to by se brzy projevilo na vašem zdravotním stavu. Sáhněte si do svědomí – máte problémy s krční páteří? Špatně spíte a vaše váha vás už trochu děsí? Tak je načase změnit životní styl. A kdy jindy začít než v letních měsících, které přímo vybízejí k výletům, aktivní dovolené a sportu.

 

Váhy

Užijte si parádní relax v podobě výletů či dovolené s přáteli nebo partnerem. Určitě na tom nejste tak špatně, abyste si nemohli dovolit vyrazit na pár dní někam mimo město, do přírody nebo wellness penzionu. Nezapomínejte, že rozmazlovat nepotřebujete jenom vy, ale i vaše drahá polovička, která to s vámi v poslední době neměla příliš jednoduché. Svůj stres a špatnou náladu totiž přenášíte i na druhé a tím pádem může být v domácnosti napjatá atmosféra. Napravte to a vše se rozjasní do pohody.

 

Štír

Je možné, že se kvůli předchozím úspěchům ve vašem okolí vyskytnou závistiví jedinci, kteří budou čekat na nějakou vaši chybu, aby na ni mohli upozornit. Mějte se proto na pozoru a snažte se vydržet v nastoleném tempu. Naplánujte si dovolenou, abyste měli vidinu odpočinku a uvidíte, že vše zvládnete. A z lidí, kteří sami nic pořádného nedokázali a přesto nesnesou něčí úspěch, si nic nedělejte. Ti na světě byli, jsou a budou. Takový už je prostě život. Buďte však diplomaty a nedělejte si zbytečné nepřátele.

 

Střelec

Pokud máte pocit, že je toho na vás nějak příliš, neodmítejte nabízenou pomoc. Váš únavový syndrom může pramenit nejen z přemíry pracovních úkolů, ale i vztahů, které vás v uplynulých týdnech více zaměstnávaly. Nabrali jste si toho na svá bedra opravdu hodně, a tak není divu. Přenechejte některé úkony druhým, nemusíte mít za každou cenu vše pod kontrolou. Naordinujte si oddych a na chvíli zpomalte tempo. Ztracenou harmonii naleznete mezi těmi, kteří vás podpoří a přivedou na jiné myšlenky.

 

Kozorožec

Očekávejte změny, které budou možná trochu překvapivé, ale rozhodně vás potěší. Už jich bylo zapotřebí, váš život se dostal do stereotypu, a ten nikomu neprospívá. Možná by bylo dobré zapřemýšlet nad nějakými novými aktivitami, jež by vám dodaly energii a podpořily vaše zdraví. Na ně jste v poslední době příliš nemysleli a je na čase to napravit. Na cvičení nebo plavání není nikdy pozdě. Využijte tohoto období k „dočerpání“ vitaminů ze sezónního ovoce a také nezapomínejte na pitný režim.

 

Vodnář

Stává se vám, že se zamyslíte a jste duchem nepřítomní? Vaše myšlenky se toulají kdesi mimo realitu? Pak je nejvyšší čas na oddych a dovolenou, neboť organismus už tzv. mele z posledního. Na nic nečekejte, žádné výmluvy na práci a povinnosti, a vydejte se na cesty. Možná vás to potáhne ke kořenům, do míst, kde jste vyrůstali a nebo vám připomínají hezké chvíle, kdy jste byli šťastní. Není nic snazšího než oživit vzpomínky a zároveň se nabít pozitivní energií. Navíc můžete prožít nečekané setkání.

 

Ryby

Přestaňte chvíli myslet na peníze a stav svého konta. Jsou sice důležité, ale ne natolik, abyste jim podřídili veškerý svůj čas. Uvědomte si, že pokud nebudete věnovat pozornost svému zdraví a také blízkým lidem, budou vám úspory na nic. Vydejte se tedy na dovolenou, rozmazlujte sebe a rodinu, užívejte si letních dní plnými doušky. Kupte si nějaký wellness pobyt s masážemi a koupelemi a uvidíte, jaký pocítíte příval energie. V jídelníčku se pokuste omezit tučná jídla, spíše vsaďte na čerstvé ovoce a zeleninu.

(rox)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2166853
DnesDnes37
VčeraVčera722
Tento týdenTento týden2653
Tento měsícTento měsíc13029

Partnerské weby