Jste zvědaví, jak prožijete letošní Vánoce a silvestrovský večer? Plány jsou jedna věc, realita druhá. Vše se ve finále může i nemusí odehrávat podle vašich představ. Zpívající spisovatel, moderátor a v neposlední řadě i astrolog Richard Sacher říká, že je třeba počítat s vlivem konstelace planet. Kdo se tedy může těšit na skvělé dny a kdo by se měl mít naopak na pozoru před nebezpečím hádek, agrese, podvodu či úrazu? To vám prozradí následující předpověď, kterou Richard Sacher vypracoval speciálně pro vás. „Pokud se nejedná třeba o konec světa, nikdy nelze v obecném horoskopu uvést, že například všem Beranům hrozí stejný problém nebo že naopak všechny zrozence tohoto znamení čeká šťastný okamžik. Aby byly obecné horoskopy přesnější, rozděluji každé znamení na tři dekany. Vyšší vypovídající hodnotu má pak samozřejmě osobní horoskop podle minuty a místa narození,“ prozradil nám Richard Sacher. Jak tvrdí, obecně není konstelace na konci roku nikterak zásadně dramatická. „Pokud bych měl srovnat tu štědrovečerní se silvestrovskou, tak o něco více kontroverznější a výraznější bude ta druhá,“ dodal.

Beran
Zrozenci prvních deset dní znamení Berana nebudou mít zrovna klidný konec roku - bez ohledu na to, zda jde o Vánoce či poslední den v roce. První „pětku“ čeká nějaké nepříjemné rozhodnutí, zpráva či jednání. Měli by si dát pozor, aby nepodepsali nevýhodnou smlouvu. Zbrklé a spontánní jednání se jim nemusí vyplatit. Zrozencům druhé „pětky“ navíc hrozí komplikace s někým, kdo to s nimi nemyslí dobře. Mohou se vyhrotit partnerské problémy, v úvahu připadá i hádka se šéfem. Lidé druhého dekanu prožijí Vánoce bez větších dramat, dosavadní konstelace se nezlepší, ani nezhorší. Mnohem dramatičtější bude pro jedince narozené na přelomu března a dubna konec roku a první dny toho nového. Hrozí fatálně špatné rozhodnutí, nepříjemná novina. Zřejmě bude třeba se s někým „utkat“. Je štěstí, že jsou Berani rození bojovníci, umí se postavit nepřízni osudu čelem. Jedince narozené posledních deset dní Berana potrápí mezilidské vztahy. A zřejmě se bude jednat o nečekanou souhru náhod, které nelze zabránit. V úvahu připadá jediná rada - nepodvádějte a nelžete lidem, na kterých vám záleží. Otázkou však je, zda nepřijde zrada právě od nich...

Býk
Zrozenci prvních deseti dní mohou směle podepisovat nové smlouvy, realizovat svoje nápady a činit nejrůznější rozhodnutí. Na konci roku na to bude správná doba. Mimo jiné i proto, že v posledních měsících mají mnohem více fantazie než obvykle. Tedy pokud se u některých jedinců nezměnila v nežádoucí únik z reality... Druhá třetina znamení až na výjimky nepocítí žádné zásadní změny, avšak na přelomu roku učiní většina těchto lidí skvělé rozhodnutí, které pozitivně změní jejich život. Může se však jednat i o skvělou a nečekanou zprávu. Osoby narozené během posledního dekanu se mohou těšit na příjemné chvíle se svými nejbližšími či přáteli, nezadaní najdou třeba i novou lásku, popřípadě je čeká pozitivní zážitek. Jestliže se chcete s někým usmířit, období od Vánoc až do Silvestra je pro tuto záležitost naprosto příhodné. Byla by škoda to nevyužít.

Blíženci
První třetina znamení má na své straně pozitivní energii, která jim umožní riskovat, sportovat a zdárně realizovat plány. Zrozenci prvních šesti dní znamení by však neměli zapomínat na to, že mají ve svém okolí někoho, kdo to s nimi nemyslí dobře. Možná ještě není odhalen, a tak je potřeba ho najít a úspěšně s ním zatočit! Druhá třetina znamení bude mít poklidné Vánoce, není třeba se ničeho obávat. Na samém konci roku se lze naplno pustit do realizace momentálních plánů a nápadů. Pokud uvažujete o odjezdu na hory, určitě nezapomeňte na sportovní vyžití. Na lyžích a na snowboardu budete dělat velké pokroky, možná i vyhrajete závod, pokud se do nějakého přihlásíte. Zrozenci posledních deseti dní se rovněž nemusí bát cokoli plánovat. Konstelace bude v závěru roku pohodová, neměly by se dít žádné zásadní tragédie, ale nečekejte ani velké zázraky. Užívejte si klidu a míru, nenechte se rozhodit zbytečnými prkotinami.

Rak
První třetina Raků bude v závěru roku postavena před nějaké zásadnější rozhodnutí. To může souviset i se zdravotním stavem nebo s partnerskými problémy. Bude naprosto nežádoucí riskovat za volantem, při sportu i v zábavních aktivitách. Konstelace se může projevit i tím, že někdo velmi razantně využije vaší důvěry a zadělá vám na velký problém. Každopádně využijte zvýšené fantazie a pozitivní inspirace tam, kde je to žádoucí. Zrozenci druhé třetiny znamení budou i nadále pod ochranou Jupitera, který nad nimi drží ochrannou ruku a pomůže jim i v případech, kdy to bude naprosto nezbytné. Zatímco vánoční období je pohodové, přelom roku už zdaleka tak růžový nebude. Hrozí radikální výměna názorů s někým, kdo to s vámi nemyslí dobře, můžete si i sami zavařit na problém svou nerozvážností. Klid a mír tedy nečekejte, i když je pravda, že v některých případech se komplikace mohou dostavit až začátkem nového roku. Podstatně příjemnější Vánoce a přelom roku čekají poslední třetinu Raků. Pohodovou konstelaci naruší pouze konfrontace s osobou blízkou, výměna názorů s okolím. Možná se jen nebudete chtít podřídit cizím plánům a představám.

Lev
První třetinu Lvů se osud nyní snaží „dokopat“ k jejich skutečnému, individuálnímu životnímu poslání, které si mnozí, bohužel, neuvědomují. Každopádně konec roku bude nakloněn příznivým změnám a nejrůznějším aktivitám, včetně těch sportovních. Vůbec není nutné držet se zpátky. Druhá třetina prožije spíše neutrální období - žádná zásadní dramata se dít nebudou. Aktuální konstelace se o Vánocích nikterak očividně nezmění. Riskování, sport a zvýšenou aktivitu v nejrůznějších směrech je vhodné naplánovat na o něco více pozitivnější přelom roku. Pro poslední třetinu Lvů budou pohodovějšími Vánoce, zato plány kolem Silvestra a Nového roku mohou zhatit či do značné míry zkomplikovat nejrůznější okolnosti a samozřejmě nežádoucí jedinci. Katastrofy však nečekejte, opravdu není třeba obávat se černých scénářů.

Panna
Pozitivní zpráva nebo rozhodnutí bude součástí života mnohých zrozenců první třetiny znamení Panny, a to obecně v posledních dnech tohoto roku. Jestliže vám někdo již delší dobu komplikuje život, hravě vymyslíte způsob, jak s ním zatočit. Velmi příjemné Vánoce prožije druhá třetina tohoto zemského znamení. Nebojte si tedy naplánovat si zajímavý program, nemá vám ho kdo pokazit. Na přelomu roku se dozvíte báječnou novinu, nebo učiníte zásadní rozhodnutí, které bude důležité pro váš další život. Zrozenci posledních deseti dní Panny prožijí skvělé Vánoce plné pohody a porozumění, nezadaní možná najdou novou lásku nebo alespoň vydařený flirt. Vypadá to, že ani nadílka od Ježíška nebude úplně k zahození. Jestliže se chystáte do divadla nebo se hodláte umělecky projevit, rozhodně tak učiňte.

Váhy
První třetina Vah bude mnohem akčnější než kdykoliv jindy. V této souvislosti však hrozí unáhlené jednání, špatné rozhodnutí. A než něco důležitého podepíšete, raději se poraďte s odborníkem. Vůbec není vyloučeno, že se dozvíte něco, co vás nepotěší. Druhá třetina Vah prochází ne zcela ideálním obdobím, tudíž bude lepší nečekat zázraky. Nic extra nepříjemného by se však stát nemělo. Každopádně Vánoce budou lepší než přelom roku. V té době hrozí špatná zpráva, neuvážené rozhodnutí, jehož následky mohou být nedozírné. Může to souviset i se skutečností, že v té době budete „více od rány“. Poslední třetina Vah nebude mít pohodový konec roku. Někdo vás podle všeho připraví o náladu, možná i zcela nečekaně. Může to být někdo z vašeho okolí, dokonce i partner. Zejména mužům hrozí rozepře se ženami, konstelace nebude příliš nakloněna ani uměleckým aktivitám a návštěvě kulturních zařízení.

Štír
V životě jedinců narozených v první třetině Štíra se nyní ve zvýšené míře odehrávají nejrůznější karmické záležitosti. Máte dlouhodobě plodnou fantazii, kterou je vhodné využít například v uměleckých aktivitách, může se odrazit v kreativní činnosti. Konec roku bude celkově nakloněn novým myšlenkám, nápadům, podpisu smluv a zřejmě „přilétne“ i nějaká pozitivní zpráva. Druhá třetina Štírů sice dlouhodobě překračuje klacky, které jí osud hází pod nohy, ale na konci roku se konstelace zmírní a bude panovat mnohem větší pohoda spojená s příjemnou novinou. Stejně tak mohou tito zrozenci učinit nějaké zásadnější rozhodnutí, které pozitivně ovlivní jejich budoucnost. Poslední třetina Štírů na tom bude nejlépe. Vánoce se odehrají ve znamení pozitivních emocí a šťastných souher náhod. Avšak kolem Silvestra hrozí komplikace, agrese. Proto důkladně zvažte, kde a s kým hodláte přivítat Nový rok. Někdo by vám totiž mohl zkazit oslavu, kterou si plánujete, a spolu s ní i první dny roku 2014.

Střelec
První třetině Střelců dlouhodobě hrozí, že propadne nějaké nežádoucí závislosti, zejména hazardu. Každopádně se ve vašem okolí vyskytuje minimálně jedna osoba, která se na vás sice usmívá, ale ve skutečnosti to s vámi nemyslí dobře. Konec roku bude vhodným obdobím k tomu, abyste prosadili pozitivní změny ve svém životě. Důkladně se zamyslete nad tím, co by bylo dobré změnit, a pak hurá do toho! Zrozenci druhé třetiny Střelce budou mít poklidné Vánoce, jejich plány by nemělo nic ohrozit, tedy alespoň ne zásadním způsobem. Přelom roku bude vhodný ke sportovním aktivitám a také k prosazení nejrůznějších osobních zájmů a plánů. Poslední třetina Střelců si může oddechnout, poněvadž nebude muset čelit žádným nástrahám osudu. Konstelace jim umožní, aby prožili Vánoce a i vstup do Nového roku podle jejich představ, které by ovšem neměly být nereálné. Zázraky se totiž dít nebudou.

Kozoroh
První třetina Kozorohů se klidu nedočká. Tito jedinci budou podle všeho s někým válčit, ve většině případů se bude jednat o pracovní a vztahové záležitosti, vyloučeny nejsou ani zdravotní problémy. Na vaší straně však stojí rozum, tudíž pomocí mozkových závitů zneškodníte nejeden problém či nepřítele. Do života druhé třetiny Kozorohů začínají pozvolna přicházet nejrůznější fatální změny, což je ovšem dlouhodobou záležitostí. Momentálně jim někdo hází klacky pod nohy, což však nebude o Vánocích nikterak akutní. Horší to bude na konci roku a také začátkem dalšího, budete muset tvrdě jednat a radikálně prosazovat svoje myšlenky i rozhodnutí. Lze předpokládat, že vám někdo „půjde po krku“. Pokud se spolehnete na svůj úsudek a intuici, nebudou ztráty až tak velké. Není vyloučeno, že vás osud donutí se s někým soudit, na někoho podat trestní oznámení... Ve znamení pozitivních emocí nebo také nové lásky či přátelství budou poslední dny tohoto roku v životě třetí třetiny Kozorohů. Čas bude ideální i pro umělecké aktivity a návštěvy kulturních zařízení. Radost vám udělá i někdo blízký.

Vodnář
Život první třetiny Vodnářů je v poslední době ve znamení pozitivních změn, které si však mnozí ani pořádně neuvědomují. Na konci roku je ovšem nebude možné přehlédnout. Pozitivní energie bude stát na straně těchto jedinců, proto je žádoucí, aby prosazovali své zájmy a cíle, nemusí se bát riskovat ve všech možných směrech. Jedinci narození ve druhé třetině Vodnářů se nemusí bát žádných dramat, Vánoce budou velmi pohodové. Přelom roku bude vhodný ke zvýšené aktivitě. Na co sáhnete, to se vám podaří. Na nic tedy nečekejte, jednejte - konejte! A nezapomínejte ani na sport, konstelace je nakloněna kaskadérským kouskům. Poslední třetina Vodnáře bude úspěšně akční až v průběhu ledna, konec roku je vhodný zejména k relaxaci a k načerpání nových sil. Období kolem Vánoc a Silvestra bude spíše poklidné, vaše plány by neměl nikdo zhatit. S klidným svědomím můžete odjet na hory nebo na dovolenou.

Ryby
Vysoce kreativní nápady budou mít zrozenci první třetiny znamení Ryb. Podle všeho je také čeká pozitivní zpráva či rozhodnutí. Konec roku budou mít poklidný, nebude nutné stresovat se zbytečnostmi. Skvělé období prožije druhá třetina Ryb. Vánoce budou fajn, ale konec roku ještě lepší. Zřejmě se dozvíte něco, co pozitivně ovlivní váš život. Nebojte se ani realizace vlastních nápadů, do dalšího roku vykročte rázně a bez obav. Poslední třetina tohoto vodního znamení se již nějakou dobu těší nečekaným a pozitivním souhrám náhod. Není vyloučeno, že jim osud nějakou přihraje i koncem roku. Každopádně se bude jednat o dny strávené s příjemnými jedinci, budete obklopeni pozitivními emocemi. Zkrátka a dobře, lidé většině z vás budou dělat radost. Pokud jste sami, zajděte si do divadla, na koncert. Rozhodně neseďte doma a nesmutněte, byla by to velká škoda.

Kontakt: Richard Sacher - osobní, partnerské a podnikatelské horoskopy, tel: 724 344 249,
e-mail - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2279275
DnesDnes390
VčeraVčera734
Tento týdenTento týden3730
Tento měsícTento měsíc11524

Partnerské weby