Polský badatel Kazimierz Bzowski ve spolupráci s astronomy z Institutu chronologie Indie v Madrásu pátral po starodávných létajících strojích a jejich stavitelích. Přitom narazil na vzrušující informace:
„Kniha Suryja Sindhantha uvádí: Mistr vědy nazývaný radžariši, což znamená vládce všech prostorů, mohl libovolně sestupovat z nebes. Mohl být velmi těžký nebo naopak lehčí než pírko. Mohl proměňovat kovy, cestovat napříč kosmem a podle své vůle panovat nad sílou přitažlivosti… Jeho létající základna se vznášela mezi Zemí a Měsícem.“
Bzowski ve svých studiích napsal: „Připomněl jsem si, že na sklonku roku 1920 byl do kosmu experimentálně vyslán třicetisekundový stálý rádiový signál. Pokus provedlo rádiové centrum v holandském Einhoveru. Už přibližně po hodině se začaly signály vracet, ale rozkouskované na kratší úseky a předělené několikasekundovými pauzami. V každém případě ale součet délek trvání jednotlivých vracených signálů byl opět přesně 30 sekund.
Už skutečnost, že pauzy představovaly celé sekundy, svědčí o tom, že ten, kdo vracel signál zpět, znal způsob lidského měření času.
Podobných případů s vysíláním a návratem rádiových signálů bylo zaznamenáno několik desítek. Jen jeden z vědců, radioastronom dr. Duncan Lunan ze Skotska, se je pokusil rozšifrovat. Sdělení vracených signálů bylo šokující. Dr. Lunan tvrdí, že zpráva z kosmu zní: „Naše sonda je umístěna na orbitě vaší planety, mezi Zemí a vaším Měsícem. Jsme zde již 12 000 let. Naši mateřskou hvězdu nazýváme Ypsilon v systému Bootis. Můžeme s vámi navázat kontakt teprve až vystoupíte na vyšší rozvojový stupeň, než jste nyní.“
Smíme připustit, že lidská mysl je schopná se napojit na jakýsi mimozemský zdroj vědění? Mnohá náboženství učí, že člověk neustálými meditacemi a dokonalou koncentrací může dosáhnout spojení se svým bohem a získat osvícení. Lze touto cestou obdržet i vědecké nebo jiné ryze pragmatické informace? Je naše planeta bombardována zprávami z vesmíru? Pokud ano, dokážeme je správně rozluštit?
(nag)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2275589
DnesDnes44
VčeraVčera1180
Tento týdenTento týden44
Tento měsícTento měsíc7838

Partnerské weby