Už vás přestala bavit blonďatá hříva a chtěla byste být atraktivní brunetkou? Pokud se žena rozhodne změnit barvu vlasů, není to většinou jen tak. Co znamená, když jste atraktivní mikádo vyměnila za chlapecký účes, sestřih na ježka? Jaký signál vysíláte do svého okolí, když ze zakřiknuté ženy s konzervativním drdolem je najednou sebejistá osobnost?
Pokud výrazně zkrátíte délku vlasů - jako byste chtěla sdělit, že začínáte jiný život, něco chcete dělat jinak než dosud. Evidentně stojíte o úspěch a uznání, dáváte tím na vědomí svůj aktivní přístup. Krátkým střihem chcete zdůraznit nabyté sebevědomí, sílu a odhodlání ke změnám. Na druhé straně si lze viditelné zkrácení vlasů vykládat také jako jistý smutek, odmítání ženské role, nějakou ztrátu.
Zachtělo se vám mít hlavu jako rudou koudel? Pro muže červená barva a její odstíny symbolizují nebezpečí, agresivitu, ale také vášeň a lásku, sexuální náboj. Obecně jsou zrzky považované za ženy náladové, nevypočitatelné, nezávislé a také vášnivé. Není bez zajímavosti, že okolí jim přisuzuje úplně jiné vlastnosti, než jaké ve skutečnosti mají. Nechá-li se žena obarvit na blond, dává tím jednoznačně najevo, že touží po lásce, jedná se o jasné sexuální poselství a vzkaz pro muže - jsem volná.
Jestliže se rozhodnete pro tmavý odstín vlasů, pro muže budete tajemnou princeznou, která chce být dobývána. Ve své podstatě ale touží černovlásky po klidu, hledají vnitřní rovnováhu.
Když se po letech rozhodnete vrátit se ke své původní barvě vlasů, nechcete dále skrývat svoje šediny, jde o zcela zásadní rozhodnutí, že už si nechcete na nic hrát. Přijímáte realitu se vším všudy, světu dáváte jasně najevo, že vás musí přijímat takovou, jaká jste. A komu se to nelíbí, je to jeho problém.
(mav)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2215763
DnesDnes160
VčeraVčera528
Tento týdenTento týden160
Tento měsícTento měsíc8288

Partnerské weby