Období od 25. ledna do 31. ledna 2014

Beran (21. 3. – 20. 4.)
Planety varují - pozor na termíny a sliby! Raději nic neodkládejte, abyste na to nezapomněli. A nezapomínejte také věnovat pozornost partnerovi. Těžce by nesl, že je opomíjen, dočkali byste se výčitek.

Býk (21. 4. – 21. 5.)
Prioritou by se pro vás v následujících dnech mělo stát především zdraví. Neponocujte, snažte se dostatečně relaxovat a odpočívat. Imunita organismu je oslabena, doplňujte vitaminy, minerály.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)
Jak se zdá, poroste vaše zainteresovanost ve sféře milostné. Nelze vyloučit sklon k flirtování, což ovšem může vyvolat vlnu žárlivosti. Ke konci týdne pozor na finance, vyhýbejte se i sázkám!

Rak (22. 6. – 22. 7.)
Planety naznačují, že se můžete celkem snadno dostat - zaplést do nějakého konfliktu. Snažte se disharmonické atmosféře čelit s rozvahou, neberte si nic osobně. Určitým jedincům se raději vyhněte.

Lev (23. 7. – 23. 8.)
Jak se zdá, budete mít napilno a může dojít i na nějaké cestování, přesuny. Budete mít zřejmě sklon o všem více diskutovat. Sporné rozhovory se ale snažte vést spíše na neutrální půdě, nikoli doma.

Panna (24. 8. – 23. 9.)
Podle všeho nastal pro vás celkem dobrý čas na vydělávání peněz. Neponechejte tedy nic náhodě a buďte aktivní, využívejte příležitosti, jež se vám nabídnou. Peníze nyní nikomu nepůjčujte…

Váhy (24. 9. – 23. 10.)
Konstelace naznačují, že byste neměli raději nic podnikat na vlastní pěst. Konzultujte své záměry s odborníky, kolegy, s rodinou. Nemáte patent na rozum a můžete mít zkreslený úsudek.

Štír (24. 10. – 22. 11.)
Pozor na nové kontakty. Možná se setkáte s někým, kdo vám velice zaimponuje, ale pamatujte na rčení, které praví, že není všechno zlato, co se třpytí. S důvěrou to tedy nepřehánějte!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)
Nelze vyloučit, že to, co jste rozjeli, co vyjednáváte, přinese dílčí výsledky. Neradujte se ale předčasně, nepolevujte ve své iniciativě a ostražitosti, neváhejte přijmout pomoc, pokud se vám nabízí.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)
Dobrá nálada by vám chybět neměla. Ale mírněte se ve slovních projevech, potlačte tendenci vše komentovat. Než něco řeknete, více přemýšlejte, aby to nebylo považováno za drzost či hubatost.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)
Jak se zdá, je před vámi týden, který ve vás probudí sklon k hloubavosti. Pokud vás společnost neláká, nenuťte se. Raději si vyjděte do přírody, přečtěte si pěknou knížku, meditujte.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)
Zapomeňte na plány a předpoklady. Současné dění po vás žádá spontánní jednání, chcete-li vše zvládnout, probuďte svou kreativitu. Ke konci týdne si ujasněte své priority a zacilte svou energii.
(zem)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2275628
DnesDnes83
VčeraVčera1180
Tento týdenTento týden83
Tento měsícTento měsíc7877

Partnerské weby