Jednotlivá čísla nesou určité energie a mají své charakteristiky. I datum narození se tak odráží v povaze každého z nás. Paní Hannah J. Nesvadba je numeroložka, která na základě své praxe vyvinula dokonce speciální karmickou numerologii. Sestavila pro nás obecný nástin toho, jaký nejspíš bude ten který člověk podle dne, kdy přišel na svět. Postupně si tu tedy představíme s jistou dávkou humoru a potřebné kritičnosti všechny dny v měsíci a jejich aspekty v rámci charakteru - ega - člověka.
Co říká paní Hannah o zrozencích devátého dne v měsíci?
Devítku si představte jako stojícího člověka s hlavou. Velitele - rovného a neoblomného, rozumem obdařeného, toho, co rozkazuje a vše kontroluje, obhlíží, hlídá si a vede někoho někam. Je to číslo rozumové, přirozeně inteligentní, protože i když nemá studijní předpoklady, dá vysokou školu! Já osobně jim říkám - pokud mají devítek více - chytřejší než ruská matka, diktátor. A také ano, dirigují, ovládají a výborní jsou v politice. Je to číslo vládnoucích a vedoucích, mnohdy i zodpovědných, ale neoblomných. Tvrdohlavě reagují a rozhodně zasahují, přímočarost očekávají i od ostatních. Jenže pokud nemají v datu narození také osmičku, pětku a šestku, jsou to spíše naivní idealisté. Skvělou vlastností devítek je schopnost pronikat k jádru věci, nenimrat se v hloupostech. Pomalý proces nesmysluplné analýzy nemají rádi, mají hbitý úsudek, i když někdy „střelí lehce vedle“. Ovládá je Mars, bojovník a válečník, který jim umožňuje odhalit podstatu, proto nemají rádi lidi, kteří pomaleji chápou. Pochopení pro chyby a omyly nemají žádné, krom svých vlastních, ale krásně si je zdůvodní a udělají hlupáky z druhých. Mají silný sklon k ješitnosti, ale nejsou domýšliví, i když na tom, jak vypadají, jim záleží. Devítkář vás dokáže sledovat, lustrovat a kontrolovat i kritizovat až ke zblbnutí, řídí vám život a ukazuje, jak je chytrý, dokonalý a nepostradatelný. Pronikne do vašeho nitra, je mu téměř nemožné lhát. Je to nejkomplikovanější číslo ze všech, neboť se v něm ukrývají ta ostatní - počínaje jedničkou a konče osmičkou. Přestože se devítkoví lidé zdají být těmi, co vše ví a znají, nutně potřebují chválit a stále ujišťovat o tom, že jsou nejlepší, že je milujeme, posloucháme. Uvnitř si sami sebou jistí nejsou. Mnozí jsou vhodnými kandidáty pro kriminalistiku, sledování, špionáž, lustrování a vedoucí pozice. Rada pro ně - nelustrujte mobily, počítače a kdo kdy přijde, kam jde a s kým, neboť vás tyto vlastnosti a jistá dávka dominance mohou připravit nejen o nervy, ale i o rodinu. Nemusíte přece všechno vědět, ne? Děti, které se narodily počínaje rokem 1990 a konče rokem 1999, mají doslova předevítkováno, tak se nedivte, že vám chtějí řídit život!
Jedničkou jsme začali a devítka, to je zakončení, dokončení. Dodnes nechápu, proč školní rok začíná 1. 9. - jednička znamená začátek a devítka konec. Dle mého by škola měla začínat 1. 1. - začátek začátku. Když je ale nástup do školy 1. 9., nedivme se, že dětičky napruzeně říkají: „Začíná škola, no to je KONEC!“ My číslem devět ukončujeme také, ale jen charakteristiku čísel JEDNODUCHÝCH. Počínaje číslem 10 budeme „pitvat“ čísla složená a i lidé narození od 10. do 31. jsou jaksi složitější. Zato ale mají z čeho brát, den narození jim poskytuje širší nabídku.
(cul)
Kontakt: Hannah J. Nesvadba, karmaložka, spisovatelka, lektorka - 721 634 550, www.ocista-tela-duse.cz

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2199583
DnesDnes360
VčeraVčera549
Tento týdenTento týden3085
Tento měsícTento měsíc9333

Partnerské weby