Odolná astra, jemná gerbera nebo královna květin - růže? Která je vaše nejoblíbenější? Podle psychologů to na vás může leccos prozradit. Najdete se v následující charakteristice?
Gerbera
Pokud vám někdo udělá největší radost pugétem gerber, pak lze soudit, že jste člověkem velmi společenským. Nesnášíte nudu, být neustále na stejném místě je pro vás doslova pohroma. Potřebujete být neustále v pohybu, vyhledávat nejrůznější aktivity, nové kontakty jsou pro vás důležité. Zřejmě nepokazíte žádnou legraci, okolí vás považuje za zábavné stvoření, oblíbeného a spolehlivého partnera.
Tulipán
Jestliže vás nejvíce uklidní pohled na vázu plnou tulipánů, nejspíš jste silná osobnost, kterou jen tak něco neporazí a nerozhodí. Máte ráda dobrodružství, napětí, nové věci vnímáte jako výzvu, možnost prověřit své schopnosti. Panika, stres, tréma asi nemají ve vašem životě žádné místo. Umíte kráčet se vztyčenou hlavou, vyznáváte zdravý životní styl.
Sedmikráska
Jestliže je sedmikráska mezi květinami vaší favoritkou, na okolí působíte jako velmi skromný člověk, který se pro druhé umí obětovat. Pokud vám život do cesty připraví nějaké nepříjemnosti, překážky, většinou se k nim stavíte čelem, snažíte se je neodsouvat. Pozor na to, vaší dobroty se mohou snažit druzí lidé někdy využívat. Toužíte po pěkném, harmonickém vztahu, ale mnohdy je na překážku vaše nerozhodnost.
Lilie
Možná na své okolí působíte trochu chladně, odtažitě. Stejně jako v přírodě je vznešená lilie považovaná za trochu extravagantní, i vám neschází jistá rafinovanost a zároveň něžnost. Milovnice lilií jsou obdařeny velkým elánem, ale někdy není snadné s nimi vyjít. Většinou jsou celou duší romantičky, snílci, kteří lpí na svých zvyklostech, tradicích, poněkud svéhlavé.
Růže
Nejkrásnější květina v rostlinné říši ztělesňuje dokonalost. Dokáže oslnit i zaujmout. Stejně jako milovnice královny květin. Bývají optimistky, perfekcionistky, jsou rády středem pozornosti. V životě chtějí uspět jak v pracovní sféře, tak v soukromí. Mít dobré postavení, harmonické vztahy, vždy pro sebe vyžadují jen to nejlepší. Po všech stránkách je to zajímavý, ale trochu komplikovaný člověk.
Slunečnice
Vyznavačky slunečnice stojí většinou oběma nohama na pevné zemi, bývají to životní realistky. Srší spoustou nápadů, energií, za svými cíli kráčejí sebevědomě a houževnatě. Díky své činorodosti dokáží na kariérním žebříčku vystoupat až na nejvyšší příčky. Jsou zvyklé spoléhat samy na sebe, silné individualistky. Na opačné pohlaví působí jako magnet.
Frézie
Omamná vůně frézie přitahuje ženy náladové a nestálé. Milovnice frézie se zpravidla ráda chlubí spoustou přátel, ale ve skutečnosti jde jen o povrchní vztahy. Na svůj vzhled si dává mimořádně záležet, módní trendy, nakupování - to je pro ni to pravé ořechové. Pokud cítí nějakou nespravedlnost, umí se ozvat, nic si nenechá líbit. V milostném životě bývá obletována, ale své štěstí si neumí udržet. Je jak krásný motýl, který přelétá z květu na květ.
(es)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2166591
DnesDnes497
VčeraVčera563
Tento týdenTento týden2391
Tento měsícTento měsíc12767

Partnerské weby