Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro určitou vizualizaci. V ezoterickém slova smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří určité prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě účinek mandal vyzkoušet. Pravidelně pro vás, naše čtenáře, vytváří mandalu, která souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.
Prosinec
Tématem prosincové mandaly je oběť a víra. Naše lpění na kontrole a přílišné držení se starých principů nám brání v tom, abychom mohli přijmout, co nám vesmír nabízí.
Mnohdy je třeba něco obětovat, něčeho se vzdát, aby mohlo přijít něco nového a lepšího. Věřte, že se děje vše tak, jak má. Dejte prostor vesmíru, ať se může naplno projevit ve vašem životě.
(cul)
Kontakt: www.tanka.cz, 774 962 834

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2315984
DnesDnes788
VčeraVčera800
Tento týdenTento týden788
Tento měsícTento měsíc22910

Partnerské weby