Jste zvědaví, jak prožijete letošní Vánoce a silvestrovský den? Plány jsou jedna věc, realita je věc druhá. Vše se ve finále může odehrávat podle vašich představ, ale také nemusí. Zpívající spisovatel, moderátor a v neposlední řadě i astrolog Richard Sacher tvrdí, že každý z nás prožije konec roku podle toho, jak ho bude ovlivňovat momentální konstelace planet. Kdo se může těšit na skvělé dny a kdo by se měl mít naopak na pozoru před nebezpečím hádek, agrese, podrazu, či dokonce úrazu? To vám prozradí následující předpověď, kterou Richard vypracoval speciálně pro vás. „Jde o všeobecný náhled, protože pokud se zrovna nejedná o konec světa, nelze nikdy v žádném horoskopu uvést, že například všem Beranům hrozí stejný problém, nebo že všechny zrozence tohoto znamení čeká naopak šťastný okamžik. Aby byly obecné horoskopy přesnější, rozděluji každé znamení na tři podznamení, tedy na dekany. Nejideálnější a nejpřesnější je samozřejmě osobní horoskop zpracovaný podle minuty a místa narození…“ prozradil nám Richard Sacher, jenž je autorem již 10 knih. Naposledy vydal eroticko-psychologický příběh Trojka.

Beran

První třetina Beranů se na konci roku dočká zaslouženého oddechu a zadostiučinění, silvestrovská konstelace je totiž o něco ideálnější. Štědrý den může být lehce stresující, avšak žádné zásadní drama by se odehrávat nemělo. Zato druhá třetina Beranů se může připravit na pořádné rodeo. Hrozí hádky, špatné zprávy, nedorozumění, zkrátka nepohoda. O trochu lepší konstelace zavládne na Silvestra, ale ani tehdy zbytečně neriskujte a buďte obezřetní… Poslední třetina Beranů se může těšit na pohodový Štědrý den i vánoční svátky, ovšem na Silvestra jim hrozí hádka, psychická nepohoda nebo špatná zpráva. Jestliže se s partnerem znáte krátce, hrozí rozchod právě na konci roku. Pohádat se ovšem můžete i s někým dalším…

Býk

Možná ne ve zcela ideálním psychickém rozpoložení zahájíte Štědrý den, ovšem není důvod nervovat se a stresovat, planety jsou vám příznivě nakloněny. Mám samozřejmě na mysli první třetinu Býků. Je dost možné, že vám něco nečekaně zlepší náladu. Ani silvestrovské oslavy se nebojte, nikdo by vás neměl zbytečně stresovat… Druhá třetina zrozenců tohoto znamení prožije Štědrý den v milé společnosti, nálada bude příjemná. Ovšem hrozí nečekaný problém, cokoliv od kosti v krku až po drobný úraz z nepozornosti či upuštění rodinného porcelánu na zem. Zato Silvestr bude zcela bezproblémovým dnem. Býci narození během posledních deseti dní znamení si na pohodové období budou muset ještě nějakou dobu počkat. Podstatně příjemnější bude Silvestr, oslavu však může pokazit nečekaný problém, úraz z nepozornosti.

Blíženci

Ačkoli první třetina Blíženců vesměs neprožívá dobré období, Štědrý den by se měl odehrávat v poměrně pohodové atmosféře. Vy i vaše okolí si zkrátka uvědomíte, že alespoň v tento den by se neměly řešit všední záležitosti. Silvestr už tak pohodový nebude, je dost možné, že budete sami se svými potížemi. Druhá třetina zrozenců tohoto znamení prožije skvělé Vánoce, pozitivní energie bude na jejich straně. Rovněž Silvestr bude ve znamení pohody, tudíž se nemusíte bát vyrazit například na hory. V klidu a míru prožijí Vánoce také „poslední“ Blíženci, narození ve třetím dekanu. Vydařenější, zábavnější a odvázanější bude přelom roku. Tehdy můžete směle riskovat, a to i v rámci sportovních aktivit. Nebojte se naplánovat si Silvestra podle svých představ - určitě se podaří na jedničku.

Rak

První třetina Raků prožívá vesměs příznivé období. Pokud tomu tak není, jedná se spíše o výjimku. A navíc - uvědomte si, že tak strašné to zase není. Zatímco Štědrý den může být lehce stresující, konec roku nikoli. Fantazii se meze nekladou, vymyslete nějaký zajímavý program. Druhá třetina Raků na tom bude o dost hůř. To, co první třetina Raků prožívala v nedávné minulosti, musí nyní řešit oni. Mám na mysli spíše negativa. Štědrý den bude o kompromisu, patrně dojde i na výměnu názorů a napjaté mezilidské vztahy. Přelom roku nebude tak vyhrocený, tudíž si klidně naplánujte pestrý program. Poslední třetina Raků, zejména ti na konci znamení, prožívá období zadostiučinění v těch ohledech, kde se jim v minulosti nedařilo. Vánoce by měly být příjemné, ovšem na přelomu roku hrozí menší komplikace - např. neshody s partnerem, přáteli a rodinou, nečekaná změna plánů. Zásadní drama se však neodehraje.

Lev

První třetina Lvů zřejmě nebude o Vánocích v ideálním rozpoložení, možná se o to postará někdo z jejich okolí. Každopádně žádné velké problémy nehrozí, maximálně tak podrážděnost. Vězte však, že pomalu a jistě začíná dlouhodobější období, kdy se mnohé záležitosti otočí směrem k lepšímu! Přelom roku bude přece jen ideálnější, tudíž si Silvestra neváhejte užít naplno. Druhá třetina Lvů se bude o Vánocích vesměs potýkat s nějakým problémem či komplikacemi, spíše to ale bude o kompromisu než o neodkladném dramatu. Konec roku bude poklidný, proto bez obav kujte plány už nyní. Něco se velmi daří a něco přesně naopak, taková je konstelace pro většinu zrozenců posledních deseti dní Lva. Čeká je poměrně dobře strávený Štědrý den včetně vánočních svátků, horší to však bude na konci roku. Nebudou zrovna ideálně naladění, tudíž se dá očekávat i zvýšená výbušnost. Není vyloučeno ani to, že jim někdo nebo něco výrazně zhorší náladu.

Panna

To, co jste v poslední době podceňovali či odkládali, vám dá osud nyní pěkně „sežrat“. A to zejména v prvních měsících následujícího roku. Vánoce budou poměrně pohodové, konec roku už o něco méně, zásadní drama by však nastat nemělo. Výtečné Vánoce i konec roku prožije druhá třetina zrozenců znamení Panny. Příjemné zprávy, milá společnost i zážitky, pohoda a úsměvy, tak lze charakterizovat průběh těchto dní. Možná se také seznámíte s někým, kdo změní váš dosavadní život k lepšímu. Poslední třetina tohoto znamení prožije poklidné Vánoce a velmi vydařený přelom roku. Vypadá to na neopakovatelné zážitky, báječnou společnost a skvělé dobroty na talíři. Jestliže se stresujete tím, jak oslavit Silvestra, tak vězte, že nakonec bude vše tak, jak jste si přáli. A možná konec roku dokonce předčí vaše očekávání!

Váhy

Pro první třetinu Vah není období kolem Vánoc celoživotně ideálním obdobím, což ale neznamená, že se nutně musejí dít samé nepříjemnosti. Letos budete mít na Štědrý den skvělou náladu, tudíž vás případné menší komplikace jen tak nerozhodí. Rozhodně neočekávejte zásadní dramata. Přelom roku bude pohodový, konstelace hovoří o „neutrálním“ období. Druhá třetina Vah se může „těšit“ na neshody, nepříjemnosti, hádky s okolím atd. Ale ať se stane cokoli, vyjdete ze všeho jako vítěz, i když ne s úsměvem na tváři. Silvestr bude trochu klidnější, ale žádné zázraky se dít nebudou. Poslední třetina Vah se dočká poklidných Vánoc bez výraznějších pozitiv a negativ. Zato hádky, nepříjemné zprávy, špatná rozhodnutí a podobně budou vévodit samotnému závěru roku. Potěším vás však informací, že všechny tyto trable nakonec ustojíte, poněvadž pozitivní síla bude na vaší straně.

Štír

Špatná nálada na Štědrý den zřejmě potrápí první třetinu Štírů. Není však pádný důvod k tomu, abyste se stresovali dlouhodobě, celková konstelace je spíše příznivá. Fantazie nyní máte tolik, že byste ji mohli rozdávat netalentovaným. Navíc máte ve svém okolí někoho, kdo to s vámi myslí opravdu dobře. Přelom roku bude naprosto pohodový, užijte si ho! Druhá třetina Štírů bude o Vánocích zápasit s onemocněním či jiným problémem. Každopádně pozor na agresi, úrazy i podrazy. Zbytečně neriskujte, závěr roku už bude mnohem pohodovější. Poslední třetina zrozenců tohoto znamení během zimy „sklidí“ to, co zasela. Teď mám na mysli spíše problémy a komplikace. S tímto vědomím zřejmě mnozí oslaví i Vánoce. Ty ovšem budou klidnější než Silvestr, kdy to vypadá na pěkné drama. Někdo se vás bude snažit vyprovokovat k agresivitě. Není tedy vyloučeno, že vám vylétne pěst. A nebo naopak někomu jinému na základě vašeho přičinění.

Střelec

První třetina Střelců prožívá období, které není ideální. Někdo ve vašem okolí to s vámi nemyslí dobře, lépe řečeno - je to intrikán s nekalými úmysly. Hrozí nečekané problémy a komplikace. Nemusejí se však nutně odehrát přímo na Vánoce, i když i během nich potrvá tato konstelace. To samé platí také pro konec roku. Druhá třetina Střelců se naopak těší pozitivním změnám v životě včetně vylepšení zdravotního stavu. Někdo už tato pozitiva cítí, ostatní se na ně teprve mohou těšit. Každopádně svátky i konec roku budou pohodové, nemělo by vás nic „vykolejit“. Pozitivní období čeká i poslední třetinu Střelců. Optimismus, dobré zprávy a pocit štěstí - takový je dlouhodobější výhled do budoucna. V tomto duchu se bude odehrávat také Štědrý den, vánoční svátky a Silvestr. Naplánujte si tedy to, co uznáte za vhodné. Nemusíte mít strach, že to nedopadne dobře.

Kozoroh

Nečekané pozitivní změny, častokrát až s tajemným nádechem, čekají první třetinu Kozorohů. Nebude se jednat pouze o Vánoce a Silvestra, ale také o první měsíce následujícího roku. Jinými slovy - poslední dny v roce strávíte v klidu a míru, nemusíte se zbytečně stresovat pochybnostmi a obavami. Druhá třetina Kozorohů už takové štěstí nemá - je třeba hlídat si zdraví! Hrozí i rozpad dlouhodobých vztahů - partnerských či přátelských. Vánoce by však měly být poměrně pohodové, očekávejte milou společnost, která vás zabaví. Konec roku bude spíše o kompromisu. Měli byste se reálně zamyslet nad tím, co děláte dobře a co špatně, mohlo by vám to usnadnit vývoj dalších událostí. Poslední třetina Kozorohů prožije Vánoce bez větších stresů či úchvatných pozitiv, čeká je neutrální období. Mnohem příjemnější bude závěr roku. Skvělá nálada, dobré jídlo a pití, báječná společnost. Už máte nápad, kde a s kým strávíte Silvestra? Pokud ano, neváhejte ho realizovat!

Vodnář

První třetina Vodnářů prožije Vánoce i přelom roku bez jakýchkoli dramat a zároveň zásadních radostí a úspěchů. Konstelace bude „neutrální“ - ani špatná, ani výrazně pozitivní. Co by za to jiní dali! Nadměrně akční a někdy až výbušní budou o Vánocích zrozenci druhé třetiny znamení. Neposedí na jednom místě, nebude snadné s nimi udržet krok. Proto jim doporučuji akční prožití Vánoc, například je vhodné spojit je se sportovní činností. Klidnější už tito jedinci budou na Silvestra. Zásadních pozitiv, ale ani dramat se však nedočkají ani oni. Poslední třetině Vodnářů v současnosti nezbývá nic jiného, než obhajovat svoje životní jistoty. Jestli k tomu ještě nedošlo, mohou se „těšit“ na první měsíce nového roku. Vánoce budou spíše klidnější, zato na přelomu roku hrozí výbušnost a špatná nálada. Ostatní to s těmito jedinci nebudou mít vůbec jednoduché. A pokud budete mít černé myšlenky, vyhledejte pomoc někoho blízkého, případně se rovnou obraťte na lékaře-psychologa.

Ryby

První třetina Ryb by se měla zamyslet nad tím, jestli se v poslední době neschovává před realitou. Pokud ano, osud vás pořádně potrápí a možná připraví o klidný spánek. Vánoce i konec roku prožijete s vědomím, že „už bylo i líp“, ale nemusíte dělat všechno pro to, aby bylo i hůř! Neutrální konstelace během Vánoc i Silvestra nemine druhou třetinu Ryb. Nedostaví se žádná dramata ani výjimečně dobré zprávy, zbytek roku prožijete v poklidné atmosféře bez jakýchkoli výkyvů. Každopádně můžete bez obav plánovat - vše, co vymyslíte, dopadne dobře. Poslední třetina Ryb je na tom lépe než v minulých letech, prožívá období zadostiučinění. Vánoce i přelom roku budou příjemné, není nutné se stresovat tím, že bude „zase všechno špatně“. Nebude! Proto se nevažte a raději se odvažte!
Kontakt: Richard Sacher - osobní, partnerské a podnikatelské horoskopy, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2315107
DnesDnes711
VčeraVčera754
Tento týdenTento týden5582
Tento měsícTento měsíc22033

Partnerské weby