Pyramidy nejen v Egyptě, ale po celém světě se probraly ze spánku a začaly vytvářet od jara 2011 (v tuto dobu byl tento úkaz prvně zaznamenán) intenzivní energii a vyzařovat paprsky do podivného fotonového oblaku, který obklopil sluneční soustavu a blížil se k Zemi. Mayská pyramida Kukulkana vyslala mohutný sloup obrovské energie k tomuto mraku. Tento paprsek byl zaznamenán. Kukulkana je však jen jednou z mnoha pyramid, které do vesmíru nyní podobnou energii vysílají. Vypadá to, že se Země ocitla v nebezpečí, pyramidy jako kamenní strážci se probudily k životu a začaly vysílat do vesmíru své SOS.
Čínská vláda přikázala pečlivě monitorovat pyramidu Xianyang, která začala vykazovat náhlou aktivitu. Tým vědců, který pyramidu zkoumá, se shoduje v domněnce, že pyramida má mimozemský původ.
Aztécká pyramida Měsíce vystřeluje energii ze svého vrcholku a podobný úkaz byl zaznamenán i u slavné pyramidy Slunce v mexickém Teotihuanaco. Obrovský výboj z této staré stavby se dokonce podařilo zachytit na film.
Nabízí se otázka, co aktivovalo po dlouhých staletích záhadnou energii pyramid na celém světě, proč se probudily ze spánku a co jejich intenzivní vyzařování do vesmíru znamená. Podivné zvuky, které lze v poslední době registrovat po celém světě, vycházejí ze zemského jádra. Podobně bývají slyšet před velkým zemětřesením. Podle názorů odborníků musejí být způsobeny pokřiveným magnetickým polem a pulzujícími změnami u bortících se částí pláště rotujícího zemského jádra.
Země vydává ze svých útrob podivné kvílení, pyramidy vrhají obrovské záblesky daleko do vesmíru. Kdo ví, jaký je skutečný úkol těchto starých staveb. Možná je lidem skutečně pomohli postavit mimozemšťané, aby se probudily ve chvíli, kdy nám hrozí smrtelné nebezpečí, a přivolaly své vesmírné přátele na pomoc.
(ndro)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2215182
DnesDnes107
VčeraVčera479
Tento týdenTento týden3439
Tento měsícTento měsíc7707

Partnerské weby