Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro určitou vizualizaci. V ezoterickém slova smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří určité prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě účinek mandal vyzkoušet. Pravidelně pro vás, naše čtenáře, vytváří mandalu, která souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.
Leden
Lednová mandala symbolizuje nový začátek, pomáhá člověku zbavit se nánosů starých nefunkčních programů a přesvědčení. Má silný očistný účinek, protože abychom mohli začít něco nového, to staré musíme ukončit. Leden započíná naši transformační cestu k sobě, a pokud nemáme dořešené věci z roku 2014, tak můžeme pomocí mandaly urychlit jejich odchod. Jak postupovat?
Udělejte si malou meditaci. Vezměte mandalku před sebe, dívejte se na ni a soustřeďte se na problém. Představte si, jak vír uprostřed trojúhelníku do sebe vtahuje všechno, co nepotřebujete, a z vesmíru k vám přichází nová, čerstvá energie a inspirace. Nechte událostem volný průběh a vykročte s důvěrou do nového roku.
(cul)
Kontakt: Kristýna Radová - tel. 774 962 834, http://www.tanka.cz/

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2279584
DnesDnes699
VčeraVčera734
Tento týdenTento týden4039
Tento měsícTento měsíc11833

Partnerské weby