Novoluní proběhne 19. února ve znamení Ryb. Bude velice důležité právě pro Ryby, jimž planety poskytnou energii a chuť něco nového začít. Všechny živé bytosti budou pod vlivem novoluní ještě dva týdny po novoluní. Rybí energie je o intuici, jasnozřivosti a emocích. Lidé mohou mít sklon ke smutku, depresím. Projevují se různé závislosti, citlivější až přecitlivělé reakce na cokoli. Lidé touží po spřízněné duši, chtějí být milovaní, prožívat romantické chvilky. Nálady se mohou střídat ze stavů euforie do smutku. Úplněk pak bude ve znamení Lva, nastane 4. února. Jde o důležité období pro Lvy, kteří uzavřou důležitou životní kapitolu. Tento úplněk přináší všem bytostem do života témata - děti, plodnost a tvorba, partnerské vztahy, úspěch v kariéře a také pokora. Planeta komunikace Merkur couvá Vodnářem až do 12. února. Poté nabere přímý směr. Retrográdní pohyb má na svědomí zdržení při vyřizování dokladů a veškerých písemností, problémy spojené s komunikací. Je vhodné si zálohovat veškerá data v počítači i v telefonu. Může docházet k nedorozuměním. Pod vlivem zpětného chodu této planety chodí lidé pozdě na schůzky, také veřejná doprava či letecké spoje nabírají zpoždění. Nedoporučuji začínat novou práci ani nějaký důležitý projekt. Tuto dobu je naopak dobré využít k přehodnocení záměrů a napravení chyb. Stěhování, prodej nebo koupi bytu či domu nechte na čas, kdy se Merkur obrátí na cestu vpřed.
BERAN
Planeta aktivity Mars v únoru postupuje Rybami a koncem měsíce se přesune do Berana. Pod vlivem úplňku, začátkem měsíce, budou Berani zaměstnáni v souvislosti s rodičovstvím, tématy partnerství a láska. Únor bude pod vlivem planet dosti emotivní. Mohou se dostavit živé sny, otevře se intuitivní vnímání. Depresivní pocity mohou ovlivnit pracovní aktivitu. Zklamání a chmury nebudou dlouho trvat. Mars s Venuší se přiblíží k sobě, tento vliv přinese prudké citové prožitky. Při novoluní se do seskupení planet přidá planeta Neptun, která citlivé prožitky ještě více podtrhuje. Berani by měli být otevřeni vesmíru a vnímat všechny informace, které budou dostávat. Březen přinese Beranům mnoho aktivní činnosti a nové pracovní vytížení.
BÝK
Únorové postavení planet bude mít vliv na témata rodinné vztahy, domov, ženy v rodině. Planeta Venuše se pohybuje Rybami a po novoluní se přesune do Berana. Úplněk přinese silné vášně a impulsivní jednání. Slunce bude v nedobrém postavení na planetu dobra, Jupiter. Býci budou muset řešit rodinného příslušníka, situaci související s bydlením. Pokud je někdo nespokojen s tím, jak bydlí, pak vesmírné vlivy budou nápomocny změnám. Planeta Mars se přiblíží k Venuši. Býci budou díky vlivu Marsu aktivní, mohou začít novou činnost, potkat důležitou osobu, nového pracovního, ale i životního partnera. Koncem měsíce se seskupí Venuše, Mars a Uran ve znamení Berana. Rozhodnutí či náhodná setkání přijdou rychle. Pozor na povrchní seznámení nebo nevěru, v březnu by vše vyplulo na povrch. Březen přinese téma partnerství a děti.
BLÍŽENCI
Únorové postavení planet přinese téma finančních prostředků. Planeta komunikace Merkur couvá Vodnářem až do 12. 2. Poté nabere opět přímý směr. Vliv planet kolem úplňku přináší úřední zprávy týkající se majetkových záležitostí. Couvající Merkur chtěl, aby se Blíženci vrátili do minulosti, něco změnili tak, aby mohli konečně dořešit svou situaci, ovšem v nových podmínkách. Otevírá se jim nová životní šance. Pomalu přichází nové pracovní aktivity. Březen bude přát práci a novému nasměrování v pracovní činnosti.
RAK
Únor přinese zajímavé spojení planet, a tím dlouhodobý posun a rozvoj na poli finančním. Luna ve spojení s Jupiterem s krásným aspektem na Uran přinese do života Raků rychlý životní obrat. Únorové postavení planet bude mít vliv na problémy nebo aktivity spojené s úřady. Otevře se téma v souvislosti s financemi. V oblasti práce se může dostavit řešení s kolegou nebo pracovním partnerem. Rakům přichází do života cizina, vzdělávání a rozšiřování znalostí. Novoluní přinese intuitivní myšlenky a vnímání. Březen bude pokračovat v tématech intuice, zahraničí, cesty, vzdělávání.
LEV
Únorový úplněk ve znamení Lva ukončí veškeré nevyhovující situace. Zajímavé postavení planet při úplňku Lvům přinese skvělé dynamické pozitivní události. Lvy čeká obrovský životní posun, který odstartuje právě úplněk. Do života jim vstoupí situace, díky kterým se v budoucnu posunou v pracovní i soukromé oblasti. Budou muset řešit partnery. Kdo má jasno v souvislosti s životním partnerem, může řešit pracovní spojení. Také se ozvou úřady a úřední záležitosti ve spojení s penězi. Únor je ideálním obdobím na nákup či prodej, na veškeré dohody a smluvní ujednání. Koncem měsíce pozor na nesrovnalosti ve financích, zklamání a faleš. Může přijít osoba z minulosti. Zde je nutné sundat růžové brýle a na vše se začít dívat reálným pohledem. Ve vztazích opatrně. Slunce, Luna a Neptun mohou zkreslovat některé situace. Březen otřese s financemi Lvů.
PANNA
Únorové postavení planet Panny posune v pracovní a v partnerské oblasti. Začátkem měsíce mohou řešit zdravotní problémy nebo situace spojené se zdravím. Planeta pohybující se tam a zpět - Merkur - přinese zprávu týkající se minulosti, odkryje nějakou nepříjemnost. Novoluní přináší nové dohody a smluvní ujednání. Dobré postavení Merkuru na Saturn má pozitivní vliv na veškerá jednání s úřady či zaměstnavatelem. Ve vztahu partnerském se něco chystá, v pracovní rovině dojde ke změnám. Panny by měly začít přemýšlet, jakou životní situaci ukončí. Březnový úplněk bude mít silný vliv na ukončení a uzavření životní kapitoly, aby mohly začít platit nové dohody a smlouvy. Život nabere nové obrátky.
VÁHY
Únor přinese Váhám zajímavé postavení planet - silný emotivní prožitek díky vlivu Slunce, Luny ve spojení s Neptunem. Váhy by měly své energie soustředit na oblast zdraví. Úplněk přináší určitá zklamání od lidí v okolí. Zrozenci Vah by si měli uvědomit, koho chtějí mít ve své blízkosti. Kamarádů je mnoho, ale opravdových přátel je jako šafránu. Konec měsíce bude pod vlivem novoluní. Planeta Venuše se pohybuje Rybami a po novoluní se přesune do Berana. Emoce a intuice budou nastartovány. Váhy si musí hlídat svůj zdravotní stav, a to i v měsíci březnu, kdy Černá Luna zapůsobí na citlivou oblast emocí. Pozor na veškeré závislosti v souvislosti se smutky a depresivním stavem mysli.
ŠTÍR
Únor přinese téma práce a pracovní aktivity. Na Štíry se chystá pracovní změna, možný posun nebo postup v oblasti kariéry. Mars poukazuje na aktivitu kolem domova a zázemí. Venuše bude v únoru přebíhat přes Mars, tento vliv bude aktivovat téma lásky a vztahů. Pozor na nevěru, zálety a povrchní přátelství. Saturn by vše později odtajnil. Vliv planet bude nabízet otevřené intuitivní vnímání, živé sny, emoce budou tlačeny na povrch. Štíři by měli využít přesunu Marsu do energického Berana, která proběhne koncem měsíce. Měli by být aktivní, kreativní, plodit a tvořit, mohou vymyslet novou aktivitu. Kdo touží po dítěti, nastala pro něj ideální doba na zplození nového života. Ostatní mohou vytvořit nový projekt nebo začít podnikat. Březen přinese jistá zklamání ve vztazích, ale i sexuální aktivitu.
STŘELEC
Únorové seskupení planety Jupiter s Lunou bude mít silný pozitivní vliv na Střelce. Jupiter je v pěkném aspektu na Uran, což přináší nenadálé štěstí, tvůrčí aktivitu a inspiraci. Střelci se mohou ocitnout ve velmi příznivé situaci spojené s prací a pracovní aktivitou. Otevřené téma zahraničí, vzdělávání a rozšíření vědomostí díky cestování, vzdělávání a učení. Aktivity v souvislosti s úřady a úředními listinami budou dořešeny. Přichází téma bydlení nebo zázemí ve spojitosti s pracovní aktivitou. Březnové postavení planet bude mít vliv na práci, nový způsob příjmu peněz, rodinu, domov a ženy v rodině.
KOZOROH
Postavení planet přinese téma finance. Úplněk ukončuje, vyvstane tedy situace, která ukončí záležitosti v souvislosti s financemi. Je důležité mít v pořádku veškeré pohledávky, písemné dohody a smlouvy týkající se majetku. Vliv planet zamlží nebo zkreslí důležité informace, které souvisí s penězi. Merkur přinese důležité sdělení týkající se osoby z minulosti. Je nutné dořešit, co je třeba. Lidé narození v Kozorohu se mohou dostat do nepříjemné situace s rodinnými příslušníky. Karmické Pluto je v nedobrém postavení na Uran, planetu zvratů. Zde pozor na špatné postupy přinášející další nepříjemné situace. Druhá polovina měsíce nese další nepříznivé postavení Saturnu vůči Slunci. Tyto výzvy je třeba přijmout a postavit se k nim čelem, nic neodkládat, ale ihned řešit. Musíte mít veškeré úřední záležitosti v pořádku. Nelze vyloučit řešení dopravního prostředku, nákup či prodej, vyřizování, zařizování, čilou komunikaci. Březen přináší témata zahraničí, rozšíření vědomostí vzděláváním, domov a rodina.
VODNÁŘ

Únor přináší změny ve vztazích, nové dohody a smluvní ujednání. Uran je v pěkném postavení na Jupiter, planetu štěstí. Merkur se prohání tam a zpět znamením Vodnáře. Vodnáři budou vyjednávat nové podmínky, podepisovat smlouvy a dohody. V partnerském vztahu dojte také k jakési dohodě. Úplněk ukončí tíživou životní situaci, přichází změna. Mars se nachází v blízkosti Venuše. Vodnáři si polepší ve spojení s penězi. V této době je vhodné investovat, nakupovat, prodávat. Peníze jsou v pohybu. Přijde příznivá zpráva, obnovení smlouvy nebo dohody týkající se financí. Březen přinese téma peníze a úřední listiny, úřady.
RYBY
Únorové a březnové novoluní ve vlastním znamení přinese příznivé změny v životě Ryb. Astrologická anomálie, dvě novoluní v Rybách za sebou. Úplněk začátkem měsíce přináší Rybám téma zdraví. Neptun a Venuše jsou v nedobrém postavení na Saturn, vliv tohoto aspektu způsobí citové zklamání. Bude dobré se vyhýbat pomluvám a zkreslování situací. Pozor na zálety, nevěry a povrchní lásky. Planeta aktivity Mars a Venuše, planeta lásky a hodnot, se posouvají Rybami. Lidé narození v tomto znamení budou velmi aktivní a činorodí. Venuše přinese příznivé období, kdy budou neodolatelní. Ryby bude všude vidět a ve všem uspějí. Mohou potkat důležitou osobu. Planety příznivě působí na postup v pracovní oblasti. Březen přinese téma majetku, dohod a smluvních ujednání.
Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 201 587, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2308902
DnesDnes313
VčeraVčera720
Tento týdenTento týden6038
Tento měsícTento měsíc15828

Partnerské weby