Čtenář Miloš K. z východních Čech redakci požádal: „Může mi nějaký odborník říci, jak je to s amuletem nilský kříž? Může člověku ublížit? Narazil jsem na rozporuplné názory a teď nevím, kde je pravda…“
Podíváme-li se na obrázky ze starého Egypta, zjistíme, že všichni bohové, panovníci, kněží a vyšší úřednictvo drží v ruce právě tento kříž.
Pomáhá i škodí
Je nutné si povšimnout způsobu jeho držení za slzu, nebo chcete-li za oko. Dlouhé rameno směřuje k zemi. Na žádném obraze nevidíte, že by někdo nosil nilský kříž na krku. Jeho zvláštní tvar v sobě skrývá významnou duchovní symboliku, což lidi velmi přitahuje. Kříž zkonstruovali mudrci ve starověkém Egyptě. Měl by se používat jen při zdravotních potížích nebo k ochraně či obraně. Dlouhodobé nošení je zbytečné a nežádoucí. Stejně jako Egypťané bychom ho měli mít v dlani nebo v kapse po určitou dobu na straně aktivnější ruky. Neměli bychom si s ním hrát a směrovat ho na kohokoli v okolí. Mám s tím osobní zkušenost. Byl jsem na semináři, seděli jsme u stolu v kruhu. Po půl hodině mi začalo být zle. Cítil jsem se podivně, kdybych na daném místě setrval déle, asi bych zkolaboval. Řekl jsem to kolegyni a ta, protože byla velmi citlivá, vstala, šla k muži, který seděl naproti mně, a odhodila papíry na stole. Pod nimi ležel velký nilský kříž dlouhý asi dvacet centimetrů a mířil na mě dlouhým ramenem. Za léta psychotronické praxe jsem si všiml, že tak jeden z deseti lidí, kteří nosí nilský kříž, je vyrovnaný, ví, s čím pracuje, používá ho pouze k léčení pacientů. Ti ostatní v sobě buď nemají energetickou sílu na léčení, nebo ho využívají jen k tomu, aby dělali dojem na okolí. Sami si tak většinou nevědomky ubližují. V Egyptě měli kříž panovníci a vyšší úředníci k osobní ochraně a ovládání poddaných. Nilský kříž je totiž také silná energetická zbraň. Nechci se o tomto druhu použití rozepisovat, aby někoho nenapadlo začít ho snad zneužívat. Když se podíváme na obrázek, vidíme, že uzavřený tvar kříže (ouško) a jeho ramena energii z okolí odebírají a dlouhé rameno ji vysílá. Tohle si velmi dobře zapamatujte! Udělejte si pokus: vezměte kříž nebo jeho obrázek a kyvadlem zkoušejte, jak se chová nad jeho jednotlivými částmi. Ouško a ramena jsou záporná, dlouhé rameno kladné. Čím je kříž větší, tím je jeho síla silnější.
Osm důležitých pravidel: Používejte nilský kříž jen krátkodobě na dobu nutnou pro energetické posílení (dlouhým ramenem), odčerpání přebytečné energie (ouškem), odstranění negativních energií (ouškem).
Po ukončení práce ho pověste na zeď dlouhým ramenem dolů.
Nezavěšujte ho v ložnici a v dětském pokoji.
Zásadně ho nikdy jen tak neodkládejte.
Při odebírání negativní energie pak opalte ouško kříže nad ohněm.
Nepoužívejte ho k tomu, abyste někomu cíleně ublížili!
Nenoste kříž na krku nebo na uchu.
Nedovolte, aby si s ním hrály děti.
Další doporučení: Nosíte-li nilský kříž na krku, může dojít k narušení aury, což vede k únavě, špatnému spánku a podobně. Nikdy ho nepřikládejte k hlavě, páteři a srdci. Neměli by jej používat epileptici a kardiaci. Pokud jeho prostřednictvím čerpáte energii, měli byste odložit všechny kovové předměty. Uchopte ho do ruky, která je vaším lepším přijímačem. Je nutné vyzkoušet, zda je to u vás pravá, nebo levá. Kříž držte za delší rameno. Po určité době můžete pocítit v dlani teplo, mravenčení, brnění, tlak nebo chlad. Doporučuji nabíjet se zpočátku po kratší dobu - tři, pak šest, pak dvanáct minut. Za maximum považuji 24 minut. Pokud budete mít nepříjemné pocity (nevolnost, tlak na srdci, atd.), kříž ihned zavěste na určené místo a zkuste vše znovu po zhruba dvou hodinách. Chtěl bych upozornit, že i nakreslený nilský kříž nese stejnou energii.
Příběhy z praxe: Kdysi jsem příteli vysvětloval funkci nilského kříže a nakreslil jsem ho přitom do sešitu A4 na celou stranu. Pak jsem sešit vložil do aktovky. Druhý den jsem se v práci cítil podivně. Pak jsem si uvědomil souvislosti. Aktovka stála pod mým psacím stolem a sešit v ní byl uložen tak, že ucho kříže bylo vedle mé nohy.
Jednou za mnou přišla matka mladého muže, který se po psychické stránce necítil dobře, dokonce byl hospitalizován v psychiatrické léčebně. Prosila mě, zda bych se nezašel podívat do jejich bytu. Nakreslil jsem jí, kde je třeba hledat příčinu. Byla v jeho pokoji, kde spal s bratrem. Místnost rodinní příslušníci prohledali a řekli mi, že nic nenašli. Prý na místě, jež jsem označil, je jen police s knihami. Požádal jsem je, ať prolistují všechny svazky, že tam něco musí být. A bylo - v jedné knize byl místo záložky nilský kříž. Jeho delší rameno mířilo na postel postiženého mladíka…
Ing. Josef Schrötter

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2279585
DnesDnes700
VčeraVčera734
Tento týdenTento týden4040
Tento měsícTento měsíc11834

Partnerské weby