Na léčivé účinky krystalů věří lidstvo od nepaměti. Kameny ale mohou přinášet nejen dobré zdraví, ale jejich vibrace umí přilákat do

 života úspěch, lásku, harmonii, zmírnit nepohodu. Možná budete překvapeni, co všechno dokáží.
V některých kulturách se věřilo, že achát má moc učinit člověka neviditelným. Na jeho mnohostranné léčivé účinky věřili už naši předci. Jeho síla měla působit na posílení rozmnožovacích orgánů, cenný měl být i pro těhotné ženy, neboť chránil nastávající život. Achát pozitivně působí na zrak, celkově posiluje organismus, jeho vibrace mají pomáhat zmírnit horečnaté infekce, náměsíčnost.
Obecně se považuje za uklidňující krystal, který člověku propůjčuje vyrovnanost, pomáhá udržovat rovnováhu při zmatcích, stresu, při každodenních útrapách. Zlepšuje paměť a koncentraci, zvyšuje osobní energii a sebevědomí. Jako amulet byl achát v minulosti považován za magický krystal, který zabezpečuje dlouhý život, pomáhá rozlišovat skutečné a falešné přátele. V dnešním světě může jeho energie překonat ztrátu lásky, zahojit zlomené srdce. Je účinnou emoční pomůckou, která člověku pomůže vyrovnat se s nepříznivou realitou. Achát dodává sílu a odvahu, podporuje lásku, rozpouští hořkost v srdci a bolest v duši. Dodává sexuální energii a odstraňuje apatii. Mužům prý zajišťuje přízeň žen.
(se)
DODATEK
Nejjednodušší cestou přijímání vlivu drahých kamenů je nosit je jako šperk či amulet nebo je přikládat na postižené místo.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2313754
DnesDnes112
VčeraVčera745
Tento týdenTento týden4229
Tento měsícTento měsíc20680

Partnerské weby