Přemýšlíte o tom, jak byste alespoň na chvíli unikli hektickému životu, nadměrnému stresu, psychickému vyčerpání? Jestliže se cítíte skutečně pod psa, máte starostí až nad hlavu, investujte do skvělého odpočinku. Masáž lávovými kameny patří k jedinečné terapii, která osvěží všechny smysly. Blahodárné

účinky kamenů znaly už staré kultury v Číně, Mezopotámii, v Indii, tisíciletou tradici mají na Havajských ostrovech. Silné vibrace kamenů spolu s teplem rozproudí energii v těle, dokážou odstranit bloky důležitých bodů na energetických drahách. Tepelná energie z kamenů pozitivně ovlivňuje cirkulaci a okysličení krve, zrychluje metabolismus tkání a detoxikaci těla.

Síla kamenů. Lávové kameny jsou vlastně čediče vulkanického původu. Ty, které se používají k masáži, jsou hladké a mají různé velikosti. Nahřívají se ve speciální nádobě na různou teplotu. Některé se přikládají, ostatními se masíruje celé tělo. Během masáže se z kamenů uvolňují minerály, které mají rovněž blahodárný vliv na celý organismus. Teplo proniká svalovou vrstvou do hloubky a stimuluje oslabené partie.

Léčebné účinky. Příjemná masáž působí proti vyčerpání, pozitivně ovlivňuje psychiku, efektivně zklidňuje organismus vystavený dlouhodobému vypětí a stresu. Vhodná je pro jedince, kteří trpí nespavostí, mají bolesti zad, ztuhlé svaly, problémy se studenýma nohama. Tato výjimečná terapie ulevuje od bolesti kloubů, ztuhnutí v oblasti krční páteře, působí pozitivně na trávicí poruchy, pomáhá čistit organismus od jedů a škodlivin a má celou řadu dalších úžasných účinků na tělo i duši. Masáž uvítají všichni, kdo se chtějí občas rozmazlovat, potřebují rozptýlit, dosáhnout psychické i fyzické harmonie. Nedoporučuje se ale například při silné bolestivé menstruaci, infekčním onemocnění, epileptikům a diabetikům. O její vhodnosti by se měli poradit se svým lékařem i lidé s chorobami srdce, vysokým krevním tlakem, křečovými žílami.

Výhodné ceny. Masáž lávovými kameny, která přináší vitalitu a svěžest, patří mezi nejoblíbenější relaxační procedury na celém světě. Je dobré ji absolvovat alespoň dvakrát za měsíc. Za výhodné ceny si ji v současnosti můžete dopřát i v teplickém sanatoriu Europa.

(pru)

DODATEK

Více informací se můžete dozvědět na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonním čísle 603 501 306 či 417 532 672

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2201520
DnesDnes38
VčeraVčera553
Tento týdenTento týden1194
Tento měsícTento měsíc11270

Partnerské weby