2710vztahovBERAN: ♥ Můžete prožít příjemný večer s někým blízkým. Buďte všímaví a uvolnění. Díky vaší přirozenosti a veselé povaze budete velice okouzlující.

BÝK: Podařilo se vám uspořit dostatek prostředků na

plánované změny v bytě či domě? O svých představách si promluvte s partnerem.

BLÍŽENCI: Nevíte možná kam dřív skočit a nemusíte se cítit zcela fit. Udělejte to nejnutnější a vyrazte na delší procházku do lesa. Energie, kterou načerpáte, vás osvěží.

RAK: Možná vás zasáhnou nepříjemnosti někoho ve vašem okolí. Pokud můžete pomoci, neváhejte. Neplýtvejte však energií tam, kde cítíte, že jste jen využíváni.

LEV: Jisté události, jež mají pro vás zcela zásadní význam, naberou asi trochu jiný kurz. Ale nespatřujte v tom nic negativního. Cesta k cíli jen povede oklikou.

PANNA: Pokud máte nutkání nahlédnout do své budoucnosti prostřednictvím magie, nebraňte se mu a podnikněte konkrétní kroky. Každá zkušenost člověka obohatí.

VÁHY: Necítíte se být ve své kůži? Pak byste měli trochu zvolnit životní tempo, pozorněji naslouchat signálům, které k vám tělo vysílá. ♥ Zklidněte emoce.

ŠTÍR: Hvězdy naznačují, že budete ve výborné psychické i fyzické kondici. Měli byste toho využít jak v pracovní, tak v soukromé sféře. ♥ Slevte ze svých očekávání.

STŘELEC: Pokud slavíte Mezinárodní den žen, pamatujte na pořekadlo – všeho s mírou. To ovšem neznamená, že si nemůžete tzv. vyrazit z kopýtka.

KOZOROŽEC: Využijte přízně planet a pusťte se do všeho, co jste odkládali, úspěch je nyní zaručen. ♥ Co třeba zajít s někým sympatickým na skleničku?

VODNÁŘ: Jakákoli jednání o půjčkách či investicích mají zelenou. ♥ Lze učinit významný životní krok (zásnuby, plánování svatby).

RYBY: Některým z vás přestanou vyhovovat zajeté koleje, jak se říká. Se změnami však nespěchejte. Vše potřebuje čas.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2312989
DnesDnes92
VčeraVčera852
Tento týdenTento týden3464
Tento měsícTento měsíc19915

Partnerské weby