1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Jste schopni ukázat, co ve vás je, není nutné být až tak skromní. Nebojte se ozvat, dát na vědomí ostatním, že máte svůj názor, byť se liší. Nedejte se odradit případnými komplikacemi a protivenstvím. Brzy se totiž ukáže, kde je

pravda a možná budete překvapeni sami sebou. Váš totemový ochránce má s vámi velké plány.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Nemusíte ukazovat všem, jak jste tvrdí a nekompromisní. Zmůžete mnohem více vlídným slovem a slušným jednáním. Dokonce více, než jste schopni si představit. Budete navíc pro okolí osobou, ze které si může vzít příklad. Vyšší energie přejí těm, kteří ovládají své emoce a jsou pokorní.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Abyste mohli být vůdci, musíte umět jednat s lidmi. Zaměřte se na vztahy jako takové. Občas totiž právě tady tzv. plavete a pohybujete se trochu neohrabaně. Jste schopni organizovat, plánovat, ale potřebujete také jistou míru klidu a porozumění. Zastavte se tedy a hledejte klid a rovnováhu – meditujte.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Shoďte konečně masku nepřístupné osoby, která vás jen tíží. Nebojte se být sami sebou, říci, co máte na srdci, aniž byste se báli reakce okolí. Váš totemový průvodce vám ukáže cestu novým životem, provede vás nástrahami. Nyní byste měli objevit nové možnosti a rozměry života. Nebojte se změn.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Cítíte se nepotřební, neviditelní? Hledejte sílu v přírodě. Právě ta vám dodá energii, pozvedne vaše sebevědomí. Zcela postačí, když se ponoříte do svého nitra a dáte svému druhému JÁ šanci se projevit. Právě v souladu s přírodou se to podaří nejrychleji. Odpovědi na otázky, které vás tíží, máte doslova před sebou.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Jestli pro to, co chcete získat, používáte lest a další ne zcela čestné metody, věřte, že karmické zákony fungují dokonale. Jako odezva se vám vrací to, co vysíláte do okolí. Jestli se vám tedy nedaří, zapátrejte v paměti. Možná najdete poměrně rychle původ problémů. Ani tak ale nevěšte hlavu a pokuste se vše napravit.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Láká vás duchovní cesta, toužíte po vyšším poznání? Směle se pusťte do studia, poznávejte nové obory, a třeba z oblasti ezoteriky. Najdete správné lidi, kteří vám pomohou, řeknou vám, kudy se ubírat. Možná nakonec zjistíte, že jste delší dobu stáli na místě a nemohli jste se hnout kupředu kvůli své nevědomosti.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Je čas pracovat, moc si sice nyní neodpočinete, ale aktivita se vám vyplatí. Čeká vás nabitý týden, na konci kterého může být sice vyčerpání, ale s příjemným pocitem dobře vykonané práce. A pokud se vaše snaha neprojeví hned, očekávejte odměnu v dalších týdnech. A může vám doslova vyrazit dech.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Nejspíše si moc nevěříte, vaše sebevědomí je zatím někde skryto. Je ale čas tento stav změnit. Nepoddávejte se strachu ze změn, které jsou nutné. Jinak se neposunete ani o krůček kupředu. Věřte svým zkušenostem, ke kterým přidejte i trochu nových informací, a uvidíte, jak se začne váš život měnit k lepšímu.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Budete trochu citlivější, vše, co se kolem vás bude odehrávat, můžete vnímat ve zvýšené intenzitě a podle toho také nepřiměřeně reagovat. Vaši přecitlivělost lze ale i dobře využít. Pomozte potřebným, udělejte dobrý skutek. Možná zjistíte, jak očišťující může být nezištná pomoc druhým.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Možná už jste rozpoznali, v čem je vaše síla a které dovednosti byste měli zdokonalovat. Neváhejte a vrhněte se do čtení a sebevzdělávání. Pak se vám ukáže zcela nová cesta, po které byste se měli co nejdříve vydat. Budete inspirací pro ostatní, ale hlavně pro sebe samotné. K tomu potřebujete dostatek energie. Zapracujte na jejím doplnění.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Máte spoustu síly, takže byste mohli skály lámat. Využijte toho k budování smysluplných hodnot, ať už půjde třeba o bydlení nebo urovnání nějakých vztahů. Zapojte do svých záměrů ty, kteří vždy stáli po vašem boku a zaslouží si být u zrodu velkých věcí. Bude také třeba, abyste ve vhodnou chvíli říkali to, co cítíte.

(nad)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2201522
DnesDnes40
VčeraVčera553
Tento týdenTento týden1196
Tento měsícTento měsíc11272

Partnerské weby