02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 9. BŘEZNA

BERAN: Můžete se vydat na malou procházku a načerpat chybějící síly z přírody. Když budete pozorní, ucítíte sílu jara, které se blíží.

BÝK: Čerpejte sílu z přírody. Choďte

na výlety, vdechujte příchuť jara a pozorujte zázraky kolem vás. Prospěje to vašemu zdraví i náladě.

BLÍŽENCI: Možná se vám nechce nic dělat, ale všichni po vás něco chtějí. Máte právo odpočinout si, vyléčit se třeba z rýmy, zalézt si zkrátka do peřin a mít chvíli pro sebe.

RAK: Začněte se věnovat nějakému rekreačnímu sportu. Nejen že budete odolnější, ale pravidelný pohyb vám dodá dostatek potřebné energie. Budete se cítit lépe.

LEV: Možná máte na druhé příliš vysoké nároky. Potlačte v sobě sklon poroučet, být středem pozornosti. Nemůže jít všechno jen podle vás. ♥ Milostný život vás zřejmě zklame.

PANNA: Podle postavení planet lze soudit, že přichází čas na změny. Nebraňte se jim, jestliže ve vašem životě něco zadrhává, jste nespokojení. ♥ Naděje umírá poslední.

VÁHY: Jestliže vám přátelé vyčítají, že je zanedbáváte, zábava se dostala na vedlejší kolej, něco na tom bude. Přehodnoťte svoje priority.

ŠTÍR: Pokud se vám do ničeho nechce, proč si neudělat pohodový víkend? ♥ Při konfrontaci nepřecházejte do útoku, dobře važte svoje slova.

STŘELEC: Možná se vám nebude chtít do naplánovaných aktivit. Nic se neděje, odložte je na jindy. ♥ Nezadaní mají velkou šanci na seznámení.

KOZOROŽEC: Možná budete muset řešit nějaké rodinné záležitosti, ale nemusíte mít obavy, vše dopadne dobře. Buďte tolerantní a objektivní.

VODNÁŘ: Nákupy mají zelenou. ♥ Sféra lásky je vám stále nakloněna. Můžete oživit dlouhodobé vztahy, ale také navázat nové...

RYBY: Pokud by snad dnes někdo chtěl zneužít vaší dobroty, je jisté, že vás nenachytá. Nedáte se nikým obalamutit.

HOROSKOP NA NEDĚLI 10. BŘEZNA

BERAN: Věnujte se domácnosti. Útulný domov a zázemí vám dnes udělají dobře. Dopřejte si příjemnou voňavou koupel s bylinkami.

BÝK: Nelze vyloučit, že budete spřádat plány na proměnu bydlení. Promyslete, co všechno je k tomu třeba nakoupit. Na investici do materiálu je vhodný čas.

BLÍŽENCI: Bolí vás záda a netušíte, kde se bolest mohla vzít? Zamyslete se, co je tím pomyslným balvanem, který vláčíte na bedrech.

RAK: Nelitujte ničeho, co máte již za sebou. Každá zkušenost vám něco dala. Naučte se toho naopak využít ve svůj prospěch. Dívejte se dopředu.

LEV: I když se těšíte z poměrně pevného zdraví, měli byste myslet víc na odpočinek a relaxaci. Jen odpočaté tělo může podávat maximální výkon.

PANNA: Nechtějte předělávat svět. Někdy je lepší nestrkat nos do cizích záležitostí a starat se pouze o sebe. ♥ Máte rande s Blížencem? Nevěřte tomu, že se k sobě hodíte.

VÁHY: Naučte se říkat důrazné ne. Vycházet každému vstříc, být ustavičně ochotní podřídit se požadavkům a potřebám okolí vás značně vyčerpává.

ŠTÍR: Zdá se, že jste expert na řešení cizích problémů. Už jen tím, že umíte pozorně druhým naslouchat. ♥ Nechtějte partnera předělávat.

STŘELEC: Máte pocit, že jste na něco zapomněli? Pak vězte, že se to může týkat partnera nebo vašich blízkých. A bylo by dobré si urychleně vzpomenout.

KOZOROŽEC: Dbejte o své zdraví, nepodceňujte příznaky žádného onemocnění. Jinak budete v budoucnu řešit větší potíže.

VODNÁŘ: Pohyb pro vás bude tou nejlepší relaxací. ♥ Planety naznačují, že co se lásky týká, můžete začít novou etapu života.

RYBY: Jaké si co uděláte, takové to budete mít. ♥ A platí to i v záležitostech lásky, měli byste vyjít partnerovi vstříc.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2201508
DnesDnes26
VčeraVčera553
Tento týdenTento týden1182
Tento měsícTento měsíc11258

Partnerské weby