02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 23. BŘEZNA

BERAN: Jestli chcete ve svém životě něco změnit, nic vám v tom nebrání. Sil na realizaci máte dost, zapojte vůli a pusťte se do toho. Výsledek se brzy dostaví.

BÝK: Potřebujete více pohybu. Vyberte si

vhodný sport a začněte se mu věnovat. Uvidíte, že vám pravidelné cvičení či procházky přinesou lepší náladu.

BLÍŽENCI: Kolikrát jste si již dali různá předsevzetí a nikdy to pořádně nevyšlo? Pokud chcete ve svém životě udělat nějakou změnu, neodkládejte to na zítřek.

RAK: Věnujte se partnerovi. Máte za sebou náročné období a oba jste rádi, že se vyčistil vzduch. Užívejte si blízkost a porozumění.

LEV: Čas je příhodný pro změny. Pokud zamýšlíte nějaké přesuny, úpravy v domácnosti, tak směle do toho! ♥ Nebojte si říci, co si přejete.

PANNA: Možná budete překvapeni, jak pravdivá je moudrost o tom, že ticho léčí. Zkuste relaxovat v probouzející se přírodě, zaposlouchat se do zpěvu ptáků.

VÁHY: Nebojte se vykročit za tím, co vás láká. Splňte si své sny navzdory tomu, že vás za ně bude někdo odsuzovat. ♥ Zamilovanost z vás dělá jiného člověka.

ŠTÍR: Neměli byste se začít trochu hýbat? Aktivnější naplnění volného času a pobyt na čerstvém vzduchu vám určitě prospějí. ♥ Můžete mít pocit, že se dotýkáte hvězd.

STŘELEC: Je na čase provětrat šatník, vyřadit staré oblečení a případně si pořídit nové, jarní. ♥ Pozor na malicherné a zbytečné spory.

KOZOROŽEC: Kategorická rozhodnutí přinášejí patřičné důsledky. Počítejte tedy s tím, že jakési vaše rozhodnutí může mnohé trvale změnit.

VODNÁŘ: Možná jste potřebovali nebo chtěli cosi udělat, ale změňte program. Nemusíte totiž mít dostatek energie k tomu, abyste to zvládli.

RYBY: Vlivem aspektů porostou nejistota i sklon k určité melancholii. ♥ Možná se vlivem konstelací budete probírat vzpomínkami.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 24. BŘEZNA

BERAN: Pokud si dnes při procházce městem koupíte něco hezkého na sebe, neprohloupíte. Podaří se vám skloubit kvalitu s cenou a potěšíte svou duši.

BÝK: Nedorozumění ve vztazích, která vás provázela v předchozích dnech, jsou již minulostí. Pokud jsou nějaké věci nedořešené, dokážete o nich mluvit.

BLÍŽENCI: Štěstí je vám nakloněno. Pokud máte chuť trochu si zariskovat, je ten správný čas. Naděje vkládejte do věcí, které můžete ovlivnit.

RAK:Jarní procházka přírodou vás povzbudí a osvěží. Pokud na ni nevyrazíte sami, můžete si přinést domů i zajímavé zážitky.

LEV: Leccos půjde podle plánu, ale v jistých otázkách budete muset improvizovat. ♥ Jste zamilovaní, máte rande? Pak se máte na co těšit, slibují hvězdy.

PANNA: Sklidíte jen to, co zasejete. Pokud kolem sebe rozdáváte úsměv, pohodu, optimismus, stejné se vám vrátí. ♥ Dejte na svou intuici, správně vám poradí.

VÁHY: Když se vám něco nelíbí, měli byste to ostatním sdělovat taktně, ohleduplně. ♥ S partnerem vyrazte za zábavou, kulturou, za novými zážitky.

ŠTÍR: Někdy je těžké poslechnout sami sebe. Buďte pozornější k tomu, co vám sděluje vnitřní hlas. ♥ Hledáte kamaráda, dobrého přítele? Spolehlivě ho najdete v Rakovi.

STŘELEC: Dnešní den by měl být pro vás oddychový, udělejte si ho co nejhezčí a věnujte se věcem, které vás baví a potěší. Trochu se rozmazlujte.

KOZOROŽEC: Pokud vás trápí nějaké zdravotní problémy, popřemýšlejte o alternativních možnostech léčby. A věřte, že víra v uzdravení má silnou moc.

VODNÁŘ: Rozporuplné konstelace a vnitřní nepohoda vás povedou k tomu, že se budete více zamýšlet, začnete bilancovat.

RYBY: Nenechte se zlákat k utrácení, v souvislosti s penězi buďte opatrní. ♥ Sázejte na upřímnost, ať se vyhnete potížím.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2201511
DnesDnes29
VčeraVčera553
Tento týdenTento týden1185
Tento měsícTento měsíc11261

Partnerské weby