Herečka Jitka Smutná je ohnivý Beran. Narodila se 16. dubna 1952 pod vlivem Venuše, do vínku tak dostala povahu vášnivou i něžnou, impulzivní, a kladný vztah k hudbě i umění. Setkat se s ní můžete v divadle (Městská divadla pražská) i na televizní obrazovce (např. v seriálu Cesty domů). S kameramanem Jaromírem Nekudou má dvě děti, syna a dceru, a babičkovských radostí si užívá

s vnoučkem Františkem.
Energického Berana v sobě nezapře a na rovinu o sobě říká, že nechce být zaškatulkovaná jako hodná maminka u plotny. Však také i po šedesátce jezdí na kole a pořídila si on-linové brusle! Nevadí jí, že si o ní třeba někdo bude myslet, že je tak trochu bláznivá. Ale jak přiznává, s rostoucím věkem vnitřně dozrála a naprosto odmítá ztrácet čas s lidmi, kteří jí nevyhovují. Vyhledává jen spřízněné duše. Každopádně nadání, které ji nadělila Venuše, dokázala zúročit bezezbytku. Od dětství zbožňuje zpěv a jako herečka je natolik vytížená, že čas strávený s vnukem je pro ni vzácný. Má ráda atmosféru divadla a zvláště okamžiky, kdy dojde k propojení jeviště a hlediště. Ráda čte (zvláště literaturu faktu), knihovnice považuje za nedoceněné ženy, které vzhledem k tomu, že udržují gramotnost národa, dělají pro nás mnohonásobně víc než většina politiků. Do třiceti nesáhla na zahradničení, pak se ale do rostlin a květin doslova zamilovala. Na vlastní zahradu ale nemá čas, říká, že by jí nemohla věnovat dostatek péče.

 A co o Jitce Smutné prozrazuje numerologický náhled?
Jejím osudovým je číslo 4. To vypovídá o pořádku, službě a vedení, dobrých organizačních schopnostech, zdravém rozumu s praktickým přístupem k životu. Životní číslo 1 s vládnoucí planetou Slunce ji obdařilo nezávislou povahou a zvídavou myslí, tendencí spoléhat se na vlastní síly a nikoli na pomoc druhých. Číslo roku narození - 8 - potvrzuje organizační a řídící schopnosti, dar spolehlivého úsudku i hlubší pochopení lidské podstaty, vypovídá o houževnatosti a vytrvalosti. Den narození označuje přímočarost, pevnost v názorech, smysl pro obecné zájmy. Osobní roční vibrace letošního roku mají energii čísla 8. To je číslo karmy a rovnováhy, úspěch tedy bude záviset na tom, jak si herečka vedla v celém dosavadním životě. Má příležitost dosáhnout klidu a vnitřní rovnováhy, vytěžit z předchozích zkušeností pochopení a sílu. Co se týče zdraví, pokud byly nějaké potíže, nyní by se situace měla lepšit.
(rid)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2277832
DnesDnes367
VčeraVčera576
Tento týdenTento týden2287
Tento měsícTento měsíc10081

Partnerské weby