Velkým úskalím v soužití žen a mužů bývá komunikace. Každý má jiný způsob vyjadřování i vnímání, také různá témata preferují rozdílně. Pokud chce žena zaujmout pozornost partnera, rozhodně by se měla některým tématům vyhýbat. Co muži neradi slyší?


+ Když s ním chce partnerka probírat jejich vztah. Jestliže má pocit, že láska dospěla k mrazivému bodu a snaží se analyzovat, kde nastala chyba. Proč vzájemné soužití dospělo tam, kam dospělo.
Co udělat pro to, aby došlo k pozitivní změně, jak se zachovat, aby láska fungovala jako dříve. Společné hledání odpovědi na tyto otázky považuje silnější polovina lidstva za zbytečnou ztrátu času, otravnou záležitost, která stejně nikam nevede.
+ Chraňte se toho, abyste svému protějšku dávala někoho za vzor. Ať už vaše bývalé partnery, svého nadřízeného, manžela nejlepší kamarádky. Muži si bez ohledu na váš názor myslí, že jsou tím nejlepším, co vás v životě mohlo potkat. Považují se za bezchybné machry, na které nikdo nemá. Proč byste ho měla s někým srovnávat, když je přesvědčený o své jedinečnosti.
+ Podobné je to s tématem, ve kterém si vezmete na mušku některou ze svých kamarádek, přítelkyň, spolupracovnic v práci. Jak začnete s tím, že nemají vkus, v módě se naprosto neorientují, nestačí na své pracovní povinnosti a vystavujete je další nelítostné kritice, jen si svůj protějšek pořádně nazlobíte. Pro tyhle ryze ženské vrtochy nemají pánové absolutně porozumění.
+ Myslíš, že jsem přibrala? Neměla bych chodit do posilovny? Jestliže stále řešíte svoji nadváhu, od partnera chcete slyšet, jak vám to i s pár kilogramy navíc pořád sluší, pravdu se zřejmě stejně nedozvíte. Svět ženské krásy, dietní kúry, kosmetické novinky, módní trendy jsou pro něj na vedlejší koleji stejně jako pro ženy výsledek utkání první ligy ve fotbalu či remíza špičkového hokejového týmu.
(se)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

2234510
DnesDnes324
VčeraVčera671
Tento týdenTento týden3018
Tento měsícTento měsíc10575

Partnerské weby