Herečka Jana Synková se narodila 18. dubna 1944, je tedy zrozencem znamení Berana pod vlivem Venuše, což samo o sobě prezentuje kladný vztah k umění. Bylo jí šest let, když jí před očima zemřela maminka na srdeční selhání. Tato tragická událost navždy poznamenala její náhled na život. Jak říká - od té doby nesnáší, když ji někdo lituje, a naučila se nebrečet na veřejnosti. Ale velice těžce nesla i později po letech smrt svého otce. Trápily ji deprese a smutek. Dlouho byla přesvědčená, že když bude někoho milovat, přijde o něj. Navzdory tomu je však od roku 1974 vdaná za Jana Schmidta a mají spolu syna Jakuba (ovšem do rodiny patří i její dcera Jana, která se jí narodila, když jí bylo 19 let, a Markéta, dcera jejího muže Jana z prvního manželství).
Janu Synkovou proslavily komediální role (například v Saturninovi hrála nezapomenutelnou tetu Kateřinu). Sama o sobě říká, že je introvert a v mládí prožívala mezi lidmi trýzeň. Smíchem a odlehčením si chránila svou plachost, nedávala příliš na odiv, jak jí je a co si myslí. S manželem jsou spolu dlouhá léta, pojí je nejen city, ale také divadlo. Jakkoli si prý mnohdy dávala předsevzetí, že bude ušlechtilá manželka, má-li dojem, že něco není v pořádku, cosi neklape, tak jak má, pak udělá „randál“. A protože její muž hlas nikdy nezvyšuje, mívá sólo. Na druhou stranu ji nenapadá, co by musel udělat, aby mu neodpustila. Stejně tak je cokoli schopná odpustit dětem. O životě ví své a tvrdí, že je těžký, že nikdy není snadný, a když se vám snad zdá, že ano, pak to není pravda. Co o sympatické herečce prozrazuje numerologický náhled?
Jejím osudovým je číslo 7, což naznačuje samotářské sklony a hloubavého ducha - pronikavou mysl. Kdyby chtěla, mohla by se s úspěchem zabývat okultními vědami. Životní číslo 4 dokladuje smysl pro praktičnost, určitý konzervatismus a spolehlivost, pracovitost, zároveň poukazuje na nejistotu a tendenci obracet duševní napětí dovnitř sebe. Číslo roku narození - 9 - značí velkou uvážlivost, vytrvalost, věrnost, velkorysost a upřímnost, také schopnost vybrat si a vykonávat práci, která ji uspokojí. Den narození Jany Synkové značí odpovědnost, vážnost, zdatnost, ovšem také potíže vyrovnat se s nervovým vypětím. Osobní roční vibrace letošního roku se v případě herečky nesou na vlnách energie čísla 1. Pod vlivem toho v člověku mohou narůstat pocity jistého osamění, mohou se ozvat potíže ve stávajících vztazích, hůře se navazují nové, neboť člověk si více věcí chce dělat zkrátka po svém. Nicméně číslo 1 zároveň avizuje nové začátky a příležitosti…
(rid)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2272452
DnesDnes109
VčeraVčera1235
Tento týdenTento týden3863
Tento měsícTento měsíc4701

Partnerské weby