Dne 7. července v roce 1994 se nad texaským Houstonem objevilo osamocené UFO doutníkového tvaru. O reálné existenci tohoto stroje je přesvědčeno šedesát sedm lidí, kteří stříbrný doutník sledovali na blankytně modré obloze mezi desátou a jedenáctou dopolední hodinou na severovýchodě města a následně podali o jeho výskytu podivuhodně jednotné svědectví.
Přesně v 10,32 texaského času se sítěmi internetu probíral John K. Lawrence, jednadvacetiletý student Texaské univerzity, když vtom se před ním na obrazovce objevil anglický nápis:
Přilétli jsme, protože potřebujete pomoc. Pomoc ve chvíli pro vás nejtěžší. Pomoc v okamžiku technického kolapsu. Pomoc ve chvíli kritického zlomu…
Namísto podpisu skončila zpráva obrázkem UFO ve tvaru stříbrného doutníku. Lawrence hleděl na větu i symbol s otevřenými ústy a myslel si, že si z něho některý kolega, rovněž účastník sítě internetu, dělá blázny. Přemítal, kdo by to asi mohl být, když tu zaslechl křik z vedlejší místnosti.
„Proboha, Johne, pojď sem!“ volala zděšeně Lawrencova matka, stojící právě na balkoně rodinného domu. John vyskočil od počítače a poplašeně běžel k matce v domnění, že ji stihly nějaké zdravotní problémy. Když ale zvedl zrak ve směru její napřažené paže, spatřil na obloze přesně onen stříbrný doutník, který mu před chvílí zobrazila síť internetu.
(vlab)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2318250
DnesDnes904
VčeraVčera1226
Tento týdenTento týden3054
Tento měsícTento měsíc25176

Partnerské weby

apartman banner