Když soustředíme svůj vnitřní pohled do některé části našeho organismu, pošleme tam proud životních sil v podobě energie. Abychom nemocnou část těla vyléčili, musíme ji regenerovat pomocí energie posílané přímo do ní. Dáme tím organismu příkaz přeměnit část těla či postižený orgán do takové podoby, jakou měl ve zdravém stavu. K samoléčbě a regeneraci lze využívat vnitřní i vnější energetické proudy, které jsou nedílnou součástí procesu sebeuzdravení. Jaké jsou nejoptimálnější způsoby využívání vlastní energie k léčbě?
Dobíjíme nemocnou část těla
Pomocí představivosti dokážete přemísťovat energii ve svém těle. Nejdříve doporučuji provést malý test. Soustřeďte svůj vnitřní pohled na určitý bod vašeho těla, třeba špičku nosu. Cítíte tlak, šimrání, teplo či něco podobného? Pokud ano, soustředili jste do špičky nosu energii. Přidáte-li povel: „Cítím teplo na špičce nosu“ a stále budete soustředěni na špičku nosu, za pár minut ucítíte v daném místě opravdu teplo. Dali jste povel a vaše vnitřní energie vyvolala pocit tepla. Svědčí to o tom, že můžete lehce posílat energii do libovolného místa svého organismu. A až zvládnete toto malé cvičení, budete moci začít se složitějšími cviky. Například si můžete ve svém nemocném orgánu představovat svítící bod a s jeho pomocí „pročistit“ a posílit tento orgán. Představujte si, jak onen bod přemisťujete napravo a nalevo, nahoru a dolů. Svoji energii tak dodáváte celému nemocnému orgánu.
Uzdravování dotykem
Je to velice jednoduché: představte si, že z dlaně vaší pravé ruky vychází mocný proud energie. Přiložte dlaň na nemocné místo nebo hlaďte nemocnou část těla (nejlépe ve směru hodinových ručiček). Tento „dotyk“ dokáže zmírnit bolest a zklidnit nemocné místo. Při dlouhodobém používání tohoto způsobu léčení můžete dosáhnout stabilního výsledku.
Projekce pro zdraví
Pro vaši nemocnou či bolestivou část těla si vyberte předmět, který vám postiženou část těla představuje a jednoznačně vyvolává představu nemocného orgánu. Symbol nemocného orgánu nesmí být velký, aby ho bylo možné nosit s sebou, měl by být příjemný na dotyk i na pohled. Těmto požadavkům často vyhovují například kameny. Je důležité se vnitřně naprogramovat, a jakmile symbol nemocného orgánu uvidíte nebo se ho dotknete, zaměřte se v myšlenkách právě na tuto část svého těla. Představte si, jak k němu ze všech stran směřují proudy uzdravující energie. Přitom předmět hlaďte či jemně masírujte a představujte si, že tím kladně působíte na svůj nemocný orgán, že je zase zdravý, plně výkonný a funkční. (žuk)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2340976
DnesDnes141
VčeraVčera806
Tento týdenTento týden947
Tento měsícTento měsíc21133

Partnerské weby

apartman banner