Pro zjištění minulého života, případně karmického problému, můžeme použít Tarotové karty, klasické kyvadlo, numerologii nebo jiné rozličné techniky (jako hypnóza, různé regresivní metody). Pomocí těchto způsobů potom můžeme přijít na příčiny různých životních problémů, můžeme pochopit různé rodinné krize, důvody rozchodů s partnerem/partnerkou. Člověk může postoupit o kousek dál. Některé "špatné" věci se dějí jen proto, aby si člověk něco uvědomil, tím vyřeší svou karmu... Protože zná příčiny, tak svou chybu už nebude opakovat, a pokud ano, tak nic nepochopil. Karma je jako kruh. Jedině když pochopíš, že jsi v kruhu, tak z něj dokážeš vystoupit a jít svou cestou. Člověk je potom o něco moudřejší, dozrává jeho osobnost a kruhům se vyhýbá...
V případě, že se děje něco špatného, tak vidíme následky dané situace... Je potřeba vždy přijít na příčinu. Když známe příčinu, tak ji stačí odstranit a pak už nejsou následky.. Tak probíhá řešení karmy. K odstranění příčin vede mnoho cest. Některé příčiny stačí jen pochopit (proč se to i ono děje), jiné musíme přijmout a změnit část sebe sama, další nás učí tolerovat a respektovat druhé.
Je třeba mít na paměti, že ČLOVĚK má SVOBODNOU VŮLI a my musíme respektovat rozhodnutí druhých. Typickým příkladem je, že vás opustí milovaný člověk a vy ho chcete zpátky. Obvykle to není možné. Svobodná vůle toho člověka se rozhodla jít svou cestou... Co to učí nás? Umění respektovat rozhodnutí (svobodnou vůli) druhého, navíc to učí vyrovnávat se s věcmi, které není možné změnit... Věci, které nelze změnit, je potřeba přijmout!
(mh)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2341702
DnesDnes867
VčeraVčera806
Tento týdenTento týden1673
Tento měsícTento měsíc21859

Partnerské weby

apartman banner