Po několikaměsíční přípravě a za podpory mezinárodní organizace ISEN (International Spiritual Emergency Network) vznikla nedávno její slovenská a česká sekce pod názvem „SEN Slovensko a Česko“. Tento projekt je v obou zemích jedinečný a je zaměřený na

duchovní růst a řešení duchovní krize jednotlivce z trošku jiného pohledu.

Zakladatelkou „SEN Slovensko a Česko“ je Júlia Sellers, která zkoumá mimotělesné zážitky jako součást duchovního vývoje člověka. Na vzniku „SEN Slovensko a Česko“ se podílela i mezinárodní nevládní organizace Aurisong, z. s.

Posun k vyššímu stupni vědomí

Mezinárodní organizace ISEN združuje představitele z různých zemí světa za účelem poskytování poradenství při řešení otázek souvisejících s duchovním vývojem a růstem (spiritual emergence), stejně jako se stavem duchovní nouze (Spiritual Emergency). Až do roku 2017 byl ISEN součástí americké nadace The Grof Foundation, kterou založil americký psychiatr českého původu Stanislav Grof, známý jako zakladatel transpersonální psychologie a hnutí na podporu duchovní krize.

Činnost ISEN sa dá stručně charakterizovat prostřednictvím motta této organizace: „Věříme ve svět, ve kterém jsou všechny národy a různé kultury připraveny akceptovat duchovní růst jako součást života každého jednotlivce, aby tak přispěl k pozitivnímu posunu směrem k vyššímu stupni vědomí pro celé lidstvo.”

Nelehká cesta k transformaci

„Máte za sebou duchovní zkušenosti, které radikálně ovlivnily váš život? Potřebujete je pochopit a zároveň se cítíte izolovaní nebo nepochopení? Pak se obraťte na organizaci ,SEN Slovensko a Česko‘, která je tu od toho, aby vám pomohla.

Je totiž nutné pochopit, že procházení duchovní krizí je v životě každého jednotlivce vlastně běžné, i když na první pohled se tento proces může zdát velmi znepokojující. To, že máte pocit, že se vám hroutí celý svět, totiž může být v konečném důsledku součástí cesty k velmi pozitivní duchovní transformaci,“ vysvětluje Júlia Sellers.

(luv)

Kontakty na „SEN Slovensko a Česko“:

http://www.spiritualemergencenetwork.org/slovakia/

www.juliasellers.sk

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2072105
DnesDnes193
VčeraVčera1074
Tento týdenTento týden4553
Tento měsícTento měsíc19141

Partnerské weby