UFO je zkratka anglických slov (v překladu přesně neidentifikované létající předměty). Podle odborných studií lze přirozeně vysvětlit zhruba 97 procent nahlášených pozorování UFO. Zbytek, tři procenta, jsou záhadou. Jsou opr avdu mezi námi mimozemšťané?

Podle svědectví mnoha lidí mimozemšťané už několikrát přistáli hlavně u základen amerických jaderných raket a co je na tom nejzajímavější - deaktivovali je. Více jak sto bývalých příslušníků letectva USA, kteří dostali důvěru řídit nebo střežit zbraně hromadného ničení, podali svědectví o pokračujícím pozorování a příležitostném zásahu do jaderných zbraní. Tajné služby USA a Británie prý ale tyto skutečnosti záměrně tají. Ze shromážděných informací vyplývá, že si mimozemšťané takto počínají od roku 1948.

Kapitán Robert Salas svůj zážitek z 16. března 1967 na raketové základně Malstrom v Montaně popsal takto: „Měl jsem službu, když se přímo nad místem objevil objekt. Deset raket Minuteman se deaktivovalo. Totéž se stalo o týden později na jiné základně.“ Kapitán Bruce Festenmacher spatřil létající objekt tvaru velkého doutníku nad jadernou základnou ve Wyomingu v roce 1976. Další incident se odehrál 27. prosince 1980 na letecké základně Bentwaters v Británii, odkud operovala americká taktická letka. Řada vojáků viděla neznámý kovový objekt, ale letectvo oznámilo, že nemá důkaz o ničem, co by narušilo britský vzdušný prostor. O tom, že UFO chrání lidstvo, bylo už mnoho zpráv, podívejme se na některé.
Dr. Earlyne Cheney ve své knize Za zítřkem komentovala informace získané z nadpozemského zdroje. Ty se vyjadřovaly hlavně k nebezpečí jaderné války. UFO má prý lidstvo ochraňovat před ním samým a v případě, že by jaderná válka vypukla, zničí rakety v letu. Alwen v roce 1986 obdržel poselství z velitelství Aštar s požadavkem, aby bylo publikováno po celém světě – obsahem byla výzva ke zničení všech zbraní. V šedesátých letech 20. století bylo ve Velké Británii v okruhu 120 kilometrů přerušeno televizní vysílání a bylo přečteno poselství mimozemské civilizace o stavu lidské společnosti. Tehdy policejní prefekt prohlásil, že bude viník do 24 hodin dopaden. K tomu by ale potřeboval vybavení, které v té době nebylo dostupné. Původce nebyl nikdy dopaden.

Chce nás vesmír varovat před hrozbou totální záhuby lidstva? Zažili „mimozemšťané“ podobnou katastrofu a nás od ní chtějí ochránit? Nebo jen sami hledají zbraně, které by se nedaly zničit? Bojí se kontaktu s námi nebo jen čekají na vhodnou dobu, kdy se lidstvo nebude schopno vzchopit po jaderné válce? Možná nám odpověď přinese rok 2012, kdy by mělo dojít k duchovní očistě lidstva. A možná také, že se pravdu naše generace ještě vůbec nedozví...
(zla)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2279786
DnesDnes121
VčeraVčera780
Tento týdenTento týden4241
Tento měsícTento měsíc12035

Partnerské weby