Stovky zpráv o pozorování a výskytu UFO přicházejí z různých oblastí světa, ale jejich největší koncentrace byly a jsou v USA. Řada těchto zpráv obsahuje jednu zvláštní okolnost. UFO se často přemisťuje z místa na místo tak, že náhle přestane být viditelné. Buď je obklopeno mlžným oparem nebo podivnou září. Z této mlhy nebo záře se náhle objeví zcela evidentně hmotné těleso.

Tyto hmotné objekty velice pravděpodobně obklopuje silné elektromagnetické pole způsobující efekt neviditelnosti. Tomu odpovídají i poznatky těch, kdo se s UFO setkali zblízka. Náhlá vypínání motorů a světel automobilů i elektrického proudu vůbec, paralyzace lidí, bolesti hlavy a další obtíže při podobných blízkých setkání odpovídají působení elektromagnetického silového pole.

Při náhodných setkání lidí s UFO se objevují únosy mimozemšťany. Bez jakéhokoli zpochybňování únosů do UFO nelze vyloučit ani to, že tyto prožitky byly v některých případech způsobeny vlivem elektromagnetického pole na lidskou psychiku. Halucinace a dočasná ztráta rozlišovacích schopností mohly být důsledkem.

V roce 1968 zmizel z toalety letadla DC-3 jeden z pasažérů. Po přistání prohlídka letounu vyloučila, že by tento člověk mohl palubu letadla za letu jakkoli opustit. Zůstalo tedy jediné vysvětlení – muž se dostal do UFO a stal se neviditelnými částicemi hmoty.

Je zcela zřejmé, že máme co dělat s působením dosud neznámé fyzikální reality. Co se při ní děje, to bohužel nevíme. Jedná se o přechod do jiného dimenzionálního prostoru.
Přesto buďme rádi, že mechanismus transformace zatím neznáme. Kdo ví, co by se pak s naším světem mohlo stát.
(vlab)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2337280
DnesDnes598
VčeraVčera814
Tento týdenTento týden2995
Tento měsícTento měsíc17437

Partnerské weby

apartman banner