V poslední době se čím dál častěji objevují různě zmutovaní lidé. Naposledy ukázala Čína dalšího člověka, který trpí velmi vzácnou chorobou. Brada mu opuchla do takové velikosti, že může zavřít ústa jen s obrovskými obtížemi. Bojí se kvůli posměškům chodit ven a připadá si jako zrůda z hororového filmu. Vše začalo nevinně, malo u bulkou na bradě…

Dalo by se říci, že Čína je v tomto směru prokletá, protože jen několik dní před tímto případem se objevil na hlavě jedné čínské staré ženy roh. Výrůstek měří okolo šesti centimetrů a nadále se zvětšuje, dokonce jí začíná růst roh další. Vše začalo malou tmavou bouličkou, které žena nevěnovala pozornost. Ve stejné době se objevila dvouletá dívka, která má téměř po celém těle šupiny a její tělesná teplota se musí několikrát za den ochlazovat. Někteří lidé je označují jako „ďáblovy děti“, mají pravdu?

Lidé s deformacemi budili hrůzu už v dávných dobách. V době, kdy se mluví o konci světa, tomu není jinak. Jejich zrození vždycky ohlašovalo zlé časy a katastrofy, kněží dřívějších epoch vykládali zrození zrůd za projev nespokojenosti bohů. A. Magnus vysvětloval vznik zrůd nepříznivou konstelací hvězd.
Velké zrůdnosti obyčejně nepřežívaly, ale jejich neobvyklý tvar budil hrůzu a pověst o nich se roznášela daleko široko. Šlo například o děti s jedním okem, děti bez mozku, či děti s velkou hlavou na tenkém krku. Mnozí z postižených mají málo vyvinuté končetiny, které se podobají ploutvím tuleně (před časem byla s podobným problémem operována malá dívka, zákrok se lékařům naštěstí podařil).

Nejnápadněji působí deformity lebky. Tzv. dysmofrie si můžeme rozdělit na vrozené a získané. Proč se ale objevila rohovina na hlavě ženy až v jejích sto letech, jinak byla po celý život zdravá? A proč neustále Čína, která má jedny z nejstarších a nejvíce propracovaných mytologií, Čína, jejíž astrologie dala základy dalším národům? Nebo jde snad o pokusy na lidech mimozemšťany, které se záměrně odehrávají na nejchudších lidech, kteří nemají možnost zaplatit si nákladné operace? Pokusy, při kterých se má ujasnit, jaká forma života má nejvíce nadějí přežít? Prvopočáteční bulky na hlavách postižených lidí by této teorii mohly dát za pravdu. Přemýšlejte a zapojte se s námi do diskuse, proč tomu tak je. Možná, že právě vás napadne myšlenka, která celé hrůzné příběhy posune o kousek dál…

Úryvky z internetové diskuse:
Hana: Nikdy by mě nenapadlo o tom takhle uvažovat, ale přikláním se k tomu, že jde o horší časy. Zrůdy přece existovaly už v dávných dobách, a co mytologie – hlava muž, tělo kůň?

Máša: Zrůdy existovaly stejně jako vzácné nemoci. Například rakovina. Dnes žijeme v horším prostředí než kdysi, u starých lidí se přece nádory objevují.

Dan: Jde jednoznačně o UFO.

Vážení čtenáři, pokračovat můžete v internetové diskusi na stránkách www.spirit.cz
(zla)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2166861
DnesDnes45
VčeraVčera722
Tento týdenTento týden2661
Tento měsícTento měsíc13037

Partnerské weby