- V osmnáctém století se v čínském Nankinu objevovali neviditelní démoni, kteří stříhali lidem vlasy přímo na ulicích. I když si je lidé chránili rukama, vlasy upadávaly samy od sebe. Podobné případy se v tu dobu staly i v USA.
- V březnu 1623 se v Paříži nikdo z měšťanů nemohl cítit bezpečný. Dokonce ani ženy a dívky si nemohly být jisté, že jim jejich čest zůstane. Ve čtvrti St. Maur se toho dělo dost a dost a prý šlo o neviditelné agenty řádu Růže a kříže, kteří unášeli lidi z jejich domovů.
- V roce 1850 ve Straffordu (USA) popadla neviditelná síla tehdy dvanáctiletého F. Garryho, zvedla ho do vzduchu, bila hlavou o zeď, spustila do nádrže s vodou, pověsila na větev a rvala z něj kusy cáry oděvu.
- Na konci 19. století způsobil v Japonsku velkou paniku záhadný přízrak, který rozdával rány do šíje dlouhé až tři centimetry.
- V roce 1960 na farmě Datun (JAR) několik dní za sebou přímo pod dohledem policistů se na těle dvacetiletého muže objevovaly přesné řezy, zasazené jakoby neviditelným skalpelem.
- (mz)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2337290
DnesDnes608
VčeraVčera814
Tento týdenTento týden3005
Tento měsícTento měsíc17447

Partnerské weby

apartman banner