Pan Petr K. z Brna se ptá: „Někde jsem četl, že za určitých podmínek můžeme v zrcadle vidět své minulé životy. Je to pravda? Jestli ano, jak to udělat?“
Traduje se, že zrcadlo m ůže podobně jako křišťálová koule zjevit mnohá tajemství. Se zrcadlem zkoušela takto komunikovat například polská esoterička Maja G. Nakonec se nám s ní podařilo - i přes jisté obtíže - navázat kontakt. Co nám prozradila? Tvrdí, že při svých experimentech v zrcadle skutečně spatřila podivné obrazy. Připustila přitom také, že některé opravdu připomínaly minulost dávných století. Přesto si ale prý není zcela jistá, že šlo o náhled do minulých životů. Takže možná ano - možná ne.

V rámci jisté objektivity jsme se obrátili i na odborníky z řad psychologů. Ti se obecně shodují v tom, že při dlouhém zírání do zrcadlové plochy za určitého mdlého osvětlení může u některých jedinců dojít až ke změnám vědomí. Vyvolané halucinace se údajně podobají těm, jež mívají lidé po požití drog. Ale jestli byly tyto halucinace jen fantazií - změtí zkreslených vzpomínek a vjemů, nebo je inspirovaly dávné prožitky duše, o tom s námi nemínili diskutovat. Jejich vědecky založený rozum se klonil rozhodně k první variantě. Můžete to sami vyzkoušet, ale pozor - odborníci (a Maja G. rovněž) před podobnými kousky rozhodně varují osoby, které si nejsou jisté svou psychickou stabilitou!

+ Jak postupovat? Večer v potemnělé místnosti zapalte po stranách zrcadla svíčky. V šeru osvětleném jen mihotavými plamínky si pak stoupněte před zrcadlo a upřeně sledujte svůj odraz v zrcadle, nesmíte hýbat očima. Po nějaké době, ale je to velmi individuální, by se měl začít obraz v zrcadle měnit. Vy tak možná získáte možnost nahlédnout za oponu tajemství své minulosti.
(xar)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2275163
DnesDnes798
VčeraVčera1233
Tento týdenTento týden6574
Tento měsícTento měsíc7412

Partnerské weby