Ian Anderson od dětství trpěl mozkovou obrnou. V roce 1998 mu experiment s kruhem v obilí zázračným způsobem navrátil zdraví a Ian získal vládu nad svým tělem. Před tím cestoval po různých místech síly. Byl v Lurdách, ve Fatimě. Spal ve Velké pyram idě a strávil týden ve stanu v centru kruhu v Stonehenge. Jednoduše, dělal všechno možné, aby se uzdravil.
Dne 8. srpna 1998 anglický tisk přinesl zprávu o objevení se dalšího kruhu v obilí. Byl výjimečný nejen pohledem, ale i negativní energií, kterou vyzařoval.

Badatelé kruhu zjistili, že nikdo v něm nemůže vydržet déle než pět minut, protože nesnese obrovskou bolest hlavy. Další výzkum kruhu ukázal, že pod vzorem se nachází neviditelná trojrozměrná struktura diskoidního objektu, která víří ve dvou rovinách - svislé a vodorovné. Taktéž v kruhu, který se nachází v Beckhamptonu, dochází k jevu dvojitého času: normálně běžícího času, který se setkává se strukturou času opačně běžícího, takže výsledkem je takzvaný nulový čas. Badatelé varovali lidi, že delší pobyt v kruhu může způsobit smrt.
Ian Anderson se vydal do Beckhamptonu a večer vstoupil do středu kruhu. Později řekl: "Po chvíli mě strašně rozbolela hlava. Na chvíli mě zachvátila panika a zavolal jsem staršího bratra Henryho, který mě tam přivezl. Víc si nepamatuji, neboť jsem ztratil vědomí."

Ian se probral o tři hodiny později na intenzivní péči v nemocnici, kam ho přivezl bratr. Lékaři se snažili zastavit náhlý záchvat epilepsie, který otřásal jeho tělem. Když Ian získal vědomí, křeče přestaly. Nejpřekvapivější bylo, že Ian hovořil zcela normálně a mohl chodit. Následující dva týdny měl Ian čtyři záchvaty epilepsie a po každém z nich projevy mozkové obrny ustupovaly stále víc. Dnes je zdravým a normálním člověkem.

Lékaři přiznávají, že jde o ojedinělý případ a vůbec nechtějí připustit, že uzdravení může mít něco společného s kruhem v obilí. Možná i proto, že zázrak, jaký se stal Andersenovi, se už neopakoval v případě dalších čtyř lidí s mozkovou obrnou.
(nag)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2166858
DnesDnes42
VčeraVčera722
Tento týdenTento týden2658
Tento měsícTento měsíc13034

Partnerské weby