Často jsme už psali o tom, že v Jižní Americe dochází k jevům, které si nedokážeme vysvětlit. Jedním z nich jsou noční světla nad Uritorcem, které kreslí různé tvary a dokonce i slovo AUM. Mnozí lidé byli svědky manifestací světelných holubů a jiných obrazů ze světel nad oblastí Uritorco v Argentině. Tento jev zachytili fotografie a filmové štáby. Všechno to souvisí se záhadným městem Erx.

Lékař řeckého původu Angel Cristos Acoglanis, nazývaný i mistr Sarhuma, je s tímto městem, které se občas materializuje v našem rozměru, úzce spojen. V posledním čase se o Erxu hovoří na celém světě tak intenzivně, že o něm nemůžeme mlčet ani my. Ústřední postavou, kterou všechno začalo, je Acoglanis-Sarhuma, který prohlásil, že Erx, tak jako Šambala v Tibetu, se ukazuje pouze zasvěceným, kteří vysloví slova síly, jež způsobí, že město se objeví v našem rozměru. Indiáni Comechingones tam chodívali na pouť (jako muslimové do Mekky) a zúčastňovali se rituálů pro zasvěcené.

Kontakty Acoglanise s Erxem začaly už v době, kdy se připravoval na studium medicíny. Předtím se však učil u mnichů v Tibetu. Ti mu doporučili hledat v Argentině město Erx, které je bezprostředně spojené se Šambalou. Acoglanis cestoval sedm roků, než našel kosmické město v údolí Valle della Luna v horách Uritorco, kde jsou zvláštní skalní formace jménem Los Terrones, jejichž energii může vnímat každý návštěvník.

Acoglanis říká, že po tom, co naši bohové - stvořitelé, kteří k nám přišli z kosmického prostoru, odletěli do svých hvězdných sídel, na Zemi zůstalo mnoho podzemních anebo "nadrozměrných" míst, ve kterých někteří bohové zůstali, aby sledovali evoluci bytostí, které stvořili. Tito "strážci" naučili lidi zemědělství, opracování kovů, písmu, astrologii, magii.

Mistr Sarhuma říká: "To oni se zabývali manipulací naší DNK, abychom mohli z jednoho stupně přeskočit na jiný... V současnosti připravují lidstvo na velkou změnu. Rodí se už mnoho modifikovaných dětí, které jsou inteligentnější a chápavější než předcházející generace." Tuto skutečnost potvrzuje i mnoho duchovních lidí, psychotroniků anebo těch, kteří se zabývají chanellingem. Hovoří, že jednou z příčin, proč se svět tak prudce mění, je okolnost, že děti, které se nyní rodí, jsou často vyspělé duchovní bytosti. Někteří z nás možná vědí, že tyto duše sestupují do naší trojrozměrné skutečnosti záměrně a dobrovolně, přestože je často těžké pochopit, proč si někdo zvolí přijít na svět jako dítě nemocné na AIDS, rakovinu anebo znetvořené. Tyto děti žijí často pouze několik hodin, týdnů, měsíců i let v tělech poznačených bolestí a utrpením. Mají ovšem důležité poslání.

V celém vesmíru bytosti světla a vysoce rozvinuté entity neustále pracují na zdokonalování všech stvoření. Mistr Sarhuma z města Erx nazval tyto bytosti kosmickými zahradníky vzhledem k velké čisté práci, kterou vykonávají na všech úrovních Země a člověka.

Tyto formy jsou v kontaktu i s mimozemskými civilizacemi, které se nacházejí na stejném stupni duchovní úrovně evoluce. Všechny tyto inteligence spojuje v současnosti jeden cíl: Pomoci lidstvu ve fázi uzavření jednoho evolučního cyklu a otevření nového.
(ngn)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2334157
DnesDnes724
VčeraVčera762
Tento týdenTento týden6164
Tento měsícTento měsíc14314

Partnerské weby

apartman banner