Co nás činí šťastnými

V první řadě se chce říct, že určitě dobré jídlo a fyzická rozkoš, báječný sex, mazlení, intimní chvíle s partnerem. Pokud potřebujete v každodenním shonu zvednout náladu, můžete to řešit sportem, volným časem stráveným v

posilovně, jděte si třeba zaběhat. Se zakaboněnou tváří nebo s trápením na duši mnozí míří do obchodního centra, za nákupy. Udělá si radost svůdným parfémem, novými botami, sexy spodním prádlem, atraktivní bižuterií. Podle psychologů tento krok pro větší pocit štěstí zaručeně funguje, ale ještě skvělejší je verze, kdy vezmete kamaráda či kamarádku a vyrazíte společně za nějakými zajímavými prožitky. Podělit se s druhým o nevšední zážitky je prý lepší než utrácet spoustu peněz za parádu.

Milujte svůj život

Také máte někdy všeho plné zuby? Možná, že dokonce něco závidíte kolegům, známým, sousedům a svůj život byste si s nimi vyměnili. Vždy ale záleží na úhlu pohledu. Pokud má nespokojenost v srdci navrch, snažte se i negativní věci brát s větším nadhledem, pozitivně, s humorem. Důvodů k naštvání se vždy najde dost, ale umět je v sobě přetavit na něco pozitivního, to už chce trénink. Není to však nemožné. Nezapomeňte se usmívat, i když k tomu nenajdete důvod. Přinejmenším budete působit uvolněně, přirozeně, navíc vám úsměv přidá na atraktivnosti, bude vám slušet. A také se nezapomeňte narovnat. Správné držení těla nejen pozdvihne sebevědomí, ale umožní lepší dýchání, budete působit otevřeněji a více sexy.

Nic nestíháte?

Určitě to také znáte. Den, jak se říká, blbec potká někdy každého. Čas považujete za svého nepřítele a i když „sprintujete“, dobrý pocit z odvedené práce nemáte. Co vám může pomoci? Když jste se silami a energií na dně, zkuste si své úkoly lépe plánovat. Pusťte se do těch nejdůležitějších, neoblíbených, náročnějších, ale nic raději neodkládejte. Lenost vede ještě k větší frustraci. Naučte se žít přítomností. Pokud v hlavě stále nosíte jen myšlenky na to, co musíte zvládnout zítra, pozítří, příští týden, další měsíc, stres vám nedovolí volně se nadechnout. V rámci zachování dobrého zdraví a pohody neřešte minulost, ale žijte přítomností, v klidu si užívejte každé chvíle.

(se)

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2046030
DnesDnes665
VčeraVčera993
Tento týdenTento týden3562
Tento měsícTento měsíc20383

Partnerské weby