Ke každé ženě patří osobitá vůně. Parfém dotváří dokonalý vzhled, ale umí vyvolávat i příjemné vzpomínky, dobrou náladu. Sladké vůně většinou volí ženy, které milují zábavu, jsou rády rozmazlovány, při oblékání myslí na každý detail. Ženy, co si potrpí na pestrý šatník, zářivé, výrazné barvy, rozhodně nepatří k šedivým myškám. Milují dobrodružství, neschází jim odvaha, sebevědomí a jejich favoritkami bývají květinové vůně. Srší optimismem, věčně dobrou náladou, ani na okamžik o sobě nepochybují. Takové jsou ženy, na jejichž toaletním stolku najdeme ovocné vůně. Citrusové nebo vodní tóny jsou charakteristické pro aktivní typy žen. Chvíli neposedí, každý den mají přesně naplánovaný, lenošení není nic pro ně. Nositelky zelených, modrých, dřevitých a kořeněných vůní patří k výrazným osobnostem. Bývají rády středem pozornosti, umí si života užívat plnými doušky, žádná překážka pro ně není nepřekonatelná.
Víte, jak nosit vůně? Pokud vám učaroval parfém kamarádky, kolegyně a uvažujete o jeho koupi, měla byste vědět, že na každém člověku se vůně rozvine jinak. Například mastnější pokožka drží vůni déle, při suché se rychleji vstřebává, na pokožce milovníků těžkých kořeněných jídel může působit mnohem intenzivněji. Také geny, léky - antibiotika, strava výrazně mění to, jak na nás vůně působí.
Základem parfému je hlava (vonné látky svěží povahy, které se odpaří za pár minut), srdce (vonné látky, které se rozvinou po deseti až patnácti minutách) a základ vůně (to je spodní tón, který tvoří nejstabilnější vonné složky). Aby okolí vaši vůni zaregistrovalo, nejtrvalejšího účinku dosáhnete, když vůni aplikujete na místa, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně nejvíc rozvine. Nejlépe na vnitřní stranu zápěstí, klíční kost, do kolenních jamek, za uši, do dekoltu. Parfém mimořádně dobře vyniká na oblečení z přírodních materiálů nebo na kožešinách. S parfémem budete vonět v průměru šest až osm hodin, s toaletní vodou nejvíce tři hodiny.
(mv)
RADA SPIRITU
Parfém neskladujte na slunci ani v chladničce. Po otevření by se měl spotřebovat do dvou let. Po delším čase nastávají změny ve složení vůně.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2184811
DnesDnes532
VčeraVčera524
Tento týdenTento týden3841
Tento měsícTento měsíc11750

Partnerské weby