Život mnohých z nás je hektický, pociťujeme stres a tlak, ubývá nám energie. Kabalisté někdy používají k posílení a ochraně techniku nazývanou Světelný kříž. Zesiluje jejich auru a koncentruje energii, pomáhá jim získat rovnováhu a zvládnout nejrůzn ější obtížné životní situace.

Jak se ochranné a posilující cvičení provádějí?
Postavte se čelem k východu a několikrát se zhluboka nadechněte. Představte si, že se nad vámi rozlévá zářivě bílé světlo. Zvedněte nad hlavu pravou ruku a za následujících slov si stáhněte světlo dolů ke svému čelu: „Tvé, ó Pane," (nebo vyslovte a-ta). Snažte se vžít do představy, že vám světlo naplňuje hlavu, a za následujících slov je sveďte přímkou postupně níž tělem až do nohou „je království" (nebo řekněte mal-chut). V okamžiku, kdy si uvědomíte, jak světlo naplňuje vaše celé tělo, vytáhněte ho pravou rukou vzhůru k pravému rameni a proneste "síla" (nebo ve-ge-vu-rá). Pak přetáhněte proud světla k levému rameni a řekněte „a sláva“ (nebo ve-ge-du-la). Následně sepněte ruce v oblasti srdce a prožijte okamžiky, kdy vámi prozařuje a proudí velký světlený kříž. Po chvíli se uvolněte a zakončete vše slovy: „Navždy amen" (nebo le-o-lam-a-men).

Co se slovního doprovodu týče, existuje několik variant, v češtině se nejčastěji užívá verze: Tvé je království i moc a sláva navždy amen. Je třeba zdůraznit každou slabiku, naslouchejte jejímu zvuku a rezonaci. Když sladíte svůj hlas s vizualizovanou představou, urychlíte tím probouzení a aktivaci ochranných sil i energie.
(šál)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2279254
DnesDnes369
VčeraVčera734
Tento týdenTento týden3709
Tento měsícTento měsíc11503

Partnerské weby