2812působeníJsou místa, na nichž se dějí divné věci. Jsou místa, kde se necítíme dobře, kde stíhá všechny jedno neštěstí za druhým, kde se lidé nemají rádi, kde dochází ke zjevení a působí podivné zvuky. Co je toho příčinou?

 

Podivné chování manželky

Jednou za mnou přišel muž staršího věku. Po krátké debatě jsem zjistil, že je již v důchodu a pracoval jako já na stejném ministerstvu. Bydlel v malé obci nedaleko Prahy a byl podruhé ženatý. Obrátil se na mě se svými zdravotními problémy. Když jsem se na něj díval, viděl jsem nějaké problémy v jeho domě. Tento dům koupil, když mu bylo čtyřicet let. Nastěhoval se sem se svojí ženou a čtyřletým synem. Jeho paní však na něj po krátké době začala naléhat, aby se vrátili do Prahy. Muž to bral jako rozmar a návrat odmítl. Jenže manželčino naléhání bylo stále intenzivnější, až to vedlo k manželským neshodám. Dospělo to tak daleko, že se žena s chlapcem vrátili do Prahy a manželství se rozpadlo. Muž si po letech našel jinou ženu.

Dům s tragickou minulostí

Požádal jsem ho, aby mi nakreslil půdorys jeho domu. Automatickou kresbou jsem našel místo, kde někdo spáchal sebevraždu oběšením. Když jsem to muži sdělil a ptal se ho, zda o tom ví, řekl, že se zde na půdě oběsil syn předchozího majitele. Postupně jsme společně dospěli k závěru, že předchozí manželka cítila nebezpečí pro jejich syna, a proto zde nechtěla být. Raději zvolila odchod a rozvod. Bála se o svého syna, aniž si toho mohla být vědoma. Cítila nebezpečí a nevěděla jaké. Požádal jsem tedy muže, aby zjistil, zda v obci nebylo sebevražd více. Při příští návštěvě mi moje podezření potvrdil. Pod jejich vesnicí budovali Němci za II. světové války nějaké tajné podzemní objekty. Pracovaly zde stovky zajatců, a kdo ví, co se v tom podzemí ještě odehrávalo. A zde byl zakopaný pes. Psychosomatické zóny tohoto typu většinou ovlivňují jen některé jedince, osoby velmi citlivé. Proto byla manželka k smrti vyděšená, až se raději odstěhovala, ale manžel nic nepociťoval. Takže nechápal její rozhodnutí... Asi po roce jsem obdržel od onoho muže pohlednici z jiného konce republiky. Odstěhoval se i on. Bohužel, za to muselo zaplatit jeho první manželství. Pak mě ještě navštívil osobně a ukazoval mi nový dům. Byl velmi spokojený.

Josef Schrötter

Foto: archiv a Pixabay

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2201056
DnesDnes127
VčeraVčera603
Tento týdenTento týden730
Tento měsícTento měsíc10806

Partnerské weby