1112anděl1Beran – ochranný anděl Gabriel

Je třeba, abyste se naučili rozlišovat protichůdné síly a zákonitosti vztahů a pojem chaosu se pro vás stane minulostí. Uvědomíte-li si navíc, že jen s čistými myšlenkami a vřelým srdcem dojdete k vytouženému cíli, vše negativní se rozplyne. Možná narazíte na lidi, kteří nebudou váš životní

postoj chápat, ale tím se netrapte. Časem vše pochopí a mnozí se dokonce s vaším stylem i ztotožní. Jenže vy už budete o nějaký ten stupínek výše. Na druhou stranu byste jim klidně mohli být nápomocni. Ještě více tak v jejich očích stoupnete.

Býk – ochranný anděl Rafael

Nezadaní mohou potkat výjimečného člověka, který je okouzlí na první pohled. Klidně se mohou pustit i do nějakého toho dobrodružství, jen by si měli včas rozmyslet, co od nového vztahu budou očekávat. Zda vážnější známost, nebo jen krátkodobý flirt. Samozřejmě nejjednodušším řešením je - nechat událostem volný průběh. Ti Býci, kteří stálého partnera mají, by měli přehodnotit své postoje z uplynulých dní, neboť někde udělali chybu, kterou si doposud nepřipustili, nebo o ní ani nevědí. Ještě je čas vše napravit.

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Zatuchlá myšlenková schémata mohou do budoucna znamenat problém, neboť přešlapování na místě a vzhlížení k minulosti nikdy nepovedou k pozitivnímu rozvoji. To je třeba, abyste si nyní uvědomili. Duchovní cesta by mohla být tím pravým, co vám ukáže správný směr. Dejte více na svou intuici, otevřete svou mysl novým filozofiím a neotřelým meditačním metodám. Uvidíte, jak vaše duše i tělo pookřejí. A dařit se vám začne i v dalších sférách vašeho konání, protože vše – a především štěstí - je o harmonii.

Rak – ochranný anděl Michael

Podle planet si v této době uvědomíte, že okolnosti se mají jinak, než jste dosud předpokládali. Nenechte se tím ale vyvést z míry. Učiňte správná rozhodnutí a použijte k tomu prostředky, které jsou v souladu s pozitivní vesmírnou energií. Tedy jen ty čisté a založené na dobrých úmyslech. Nenechte se ovládat emocemi, a už vůbec ne svým egem. To byste mohli zničit i vztahy či projekty, které fungují. Zaměřte se na sebezdokonalování, a to především po mentální stránce. Studujte, čtěte, ptejte se. Čím více se dozvíte, tím lépe.

Lev – ochranný anděl Uriel

Některé události vás mohou vtáhnout do svého víru, ale jen proto, aby vás proměnily v jinak myslící osobnost. Napomozte svému duševnímu růstu tím, že se jim nebudete bránit. Vše, co nyní přijde, vás má posunout vpřed. A to platí také ve vztazích. Tady rozhodně nenechávejte vše na ostatních, ale sami se přičiňte o napravení chyb. A jestli máte pocit, že jste žádné neudělali, tak vězte, že opak je pravdou. Stačí, když zapátráte v paměti a nějaké ty nesrovnalosti najdete. Na nápravu však není nikdy pozdě.

Panna – ochranný anděl Azrael

Spolehněte se více na své zkušenosti než na rady lidí, které nemáte prověřené časem. Planety vám připraví výzvu, která se neodmítá, byť by mohla být zprvu poněkud nejasná nebo příliš náročná. Zvládnete-li ji úspěšně, a v tomto období máte podporu planet, dostane se vám příjemné odměny. Vyvarujte se přílišné kritiky blízkých, je zbytečná a v některých případech i neopodstatněná. Jste sami na sebe nároční, ale to je jen na vašem rozhodnutí. Nenuťte k perfekcionalismu ostatní, když jim není vlastní. Nesnažte se nikoho řídit.

Váhy – ochranný anděl Ariel

Máte možnost nalézt v sobě velký potenciál energie, která ve vás dřímá a čeká na tu nejvhodnější chvíli. Zřejmě se pro něco nadchnete a půjdete za tím velice cílevědomě. A to i za cenu toho, že se vzdáte něčeho, na čem jste dosud lpěli. Ztráty se bát nemusíte, přijdou k vám jiné věci, které budou opravdu zajímavé. To samé platí i o vztazích, což znamená, že se v tomto období podle všeho rozejdete z někým poměrně blízkým. Jestli to bude jen na čas nebo navždy, to záleží hlavně na vás. Hlavně nic neřešte s horkou hlavou, jak se říká.

Štír – ochranný anděl Vasanta

Podle všeho se vám podaří zrealizovat důležitý projekt, jehož plánování vás stálo dost bezesných nocí. Bude mít mnohem hlubší význam, než se vám na první pohled zdá. Může se totiž stát stavebním kamenem dalších rozsáhlejších aktivit. Budete obdařeni mnoha zajímavými myšlenkami a nápady. Pamatujte, že v jednoduchosti je krása a v poctivosti síla. Vždy tedy dodržujte pravidla a nesnažte si něco ulehčit nekalým způsobem. Vrátilo by se vám to jako bumerang a ještě byste si přivodili…

(Celý článek si můžete přečíst v příloze TÝDENÍKU SPIRIT číslo 12)

(rox)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2201056
DnesDnes127
VčeraVčera603
Tento týdenTento týden730
Tento měsícTento měsíc10806

Partnerské weby