H5a80a99 2BERAN: Pozor na náladovost, která vás může provázet. Partnerovi se nemusí líbit. „Spolkněte“ jeho oprávněné výtky a snažte se uklidnit atmosféru.

BÝK: Příliš se trápíte minulostí. Prožité věci nechte za sebou a

soustřeďte se na to hezké, co se vám právě nabízí. Žijte tady a teď.

BLÍŽENCI: Zlobí vás kolega v práci nebo soused? Zkuste se zamyslet nad jeho životem a možná přijdete na to, že to nejste vy, s kým má problém.

RAK: Necítíte-li se úplně fit, možná je vhodná doba na preventivní prohlídku u lékaře. Nezapomínejte na odpočinek a relaxaci.

LEV: Pozor na únik důležitých informací. Pokud má něco zůstat tajemstvím, nechte si to pro sebe. ♥ Někdy už cosi vlídným slovem ani kompromisem nezachráníte.

PANNA: Nelitujte ničeho, co jste udělali. V danou chvíli to možná bylo to nejlepší. ♥ Na své okolí můžete působit jako člověk, který se samým štěstím vznáší v oblacích.

VÁHY: V mezilidských vztazích se přesvědčíte, že slušnost a úsměv otevírají dveře. ♥ Milostné záležitosti se konečně pohnou směrem, který jste si přáli.

ŠTÍR: Snadno se můžete dostat do sporů. Ale zachovejte chladnou hlavu, dokažte, že pro vás není problém udržet emoce pod kontrolou. ♥ Neutrální den.

STŘELEC: ♥ S blízkou osobou strávíte příjemné chvilky, byť jste je neplánovali. O to si je více užijete a připomenete si, co pro vás dotyčný člověk znamená.

KOZOROŽEC: ♥ V lásce očekávejte změnu, která bude možná dost významná. Bude vyžadovat vaše plné nasazení a soustředění.

VODNÁŘ: V rámci zaměstnání nejspíš budete muset řešit nějaké potíže. Při nakládání s penězi buďte dnes velmi obezřetní.

RYBY: Možná vás dnes někdo požádá o finanční výpomoc, půjčku. Dobře ale zvažte, zda a koho budete zachraňovat od velkých nepříjemností.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2201054
DnesDnes125
VčeraVčera603
Tento týdenTento týden728
Tento měsícTento měsíc10804

Partnerské weby