bezenBERAN: Po náročných dnech by se vám konečně mělo ulevit. V klidu si s někým blízkým naplánujte jarní výlet do přírody. Naplní vás to radostí.

BÝK: Pokud jste v předchozích dnech více utráceli, nedivte se, že

máte teď hluboko do kapsy. Nepodléhejte zbytečně svodům reklamy.

BLÍŽENCI: Můžete být dnes trochu smutní kvůli někomu, koho máte rádi. Zkuste s ním promluvit a nabídnout mu svou pomoc. Třeba na to celou dobu čeká.

RAK: Nabourejte svůj stereotyp. Po práci si zajděte s někým blízkým na skleničku. Uděláte tím radost sobě i příteli, na kterého jste si vzpomněli.

LEV: Opatrně s penězi, hvězdy varují před ukvapenými výdaji, špatnými investicemi. ♥ Zato na semaforu lásky vám naskočila zelená.

PANNA: Pracovat do roztrhání těla? To se vám určitě dnes nepodaří. Vaše myšlenky se intenzivně zaměřují na nadcházející víkend. Máte se totiž na co těšit.

VÁHY: Hvězdy naznačují skvělou fyzickou a duševní kondici. Jen budete muset být trpělivější, na výsledky svého snažení si chvíli počkat. ♥ Štěstí se na vás usmívá.

ŠTÍR: Možná tomu sami nevěříte, ale od splnění nějakého cíle už jste malý krůček. Jen to chce dotáhnout své odhodlání do konce. ♥ Možná, že míříte příliš vysoko.

STŘELEC: ♥ Někdo na vás myslí jinak než jen jako na přítele či kolegu. Možná, že jste si toho ani nevšimli. Zkuste být vnímavější.

KOZOROŽEC: Dříve či později budete muset přijmout jistou pravdu, která vás trochu děsí. Nevyhýbejte se ráznému rozhodnutí.

VODNÁŘ: Pokud jste v posledním čase zanedbali své zdraví, projeví se přetížení a psychická nepohoda, ozvou se symptomy nemoci.

RYBY: S vidinou víkendu můžete mít sklon z určitých povinností spíše vycouvat. Ale věřte, že by to nebyl dobrý nápad.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2201508
DnesDnes26
VčeraVčera553
Tento týdenTento týden1182
Tento měsícTento měsíc11258

Partnerské weby