H5a80a99 2BERAN: Čekáte na svou osudovou lásku? Buďte pozorní při seznamování. Možná právě nepříliš nápadný člověk, kterého vám někdo představí, je ten pravý.

BÝK: Bude se vám dařit ve vztazích i v

 práci. Energie, která z vás vyzařuje, obohatí také lidi kolem vás. Pro dnešek jste nositelem dobré nálady.

BLÍŽENCI: Je ideální čas na důkladné protažení těla. Vyberte ten nejvhodnější sport a dejte si pořádně do těla. Pokud trénink neošidíte, budete spát jako nemluvně.

RAK: Dopřejte si nějakou radost. Co třeba nějaký nový kousek oblečení do vašeho šatníku? Zvedněte si sebevědomí, uvědomte si, že je důležité myslet i na sebe.

LEV: Záležitosti spojené s penězi, finanční otázky, vás asi moc nepotěší. Zřejmě si budete muset udělat malou inventuru, přehodnotit priority.

PANNA: Chcete někomu udělat radost? Finanční situace vám umožňuje být štědří, příliš nehledět na korunu. ♥ Můžete požádat partnera o cokoli, nač jen pomyslíte.

VÁHY: Na co sáhnete, to se vám podaří. Ve všech oblastech života můžete očekávat pozitivní tendence. ♥ Hledáte lásku? Zkuste být iniciativnější, podnikněte odvážnější kroky.

ŠTÍR: Nikoho nekritizujte, raději si hleďte svých věcí. ♥ Zapracujte na svém vzhledu, investujte do nového oblečení, účesu. Uvidíte, jakou to bude mít odezvu.

STŘELEC: Dnes nechte věci volně plynout a nesnažte se je měnit přes odpor okolí, a to i když vám to zrovna není příjemné. Nemůžete mít vše pod kontrolou.

KOZOROŽEC: Jednejte podle pravidel, dodržujte zákony. Určitě se nesnažte něco obejít nebo ošidit. Zcela jistě by se vám to nevyplatilo.

VODNÁŘ: Signály zdravotní indispozice rozhodně nepodceňujte. Při pohybu buďte opatrní, riziko nehod a úrazů je poměrně vysoké.

RYBY: Větší fyzické námaze se dnes určitě vyhněte. Vaše kondice není ideální, mohli byste zbytečně ohrozit své zdraví.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2201506
DnesDnes24
VčeraVčera553
Tento týdenTento týden1180
Tento měsícTento měsíc11256

Partnerské weby