2706vztahov2BERAN: Jestli se s partnerem nechystáte na odpočinkový víkendový pobyt, můžete si podobnou atmosféru vytvořit doma. Dopřejte si příjemný relax ve dvou.

BÝK: ♥ Pokud toužíte po blízkosti někoho ve svém okolí, nebojte se

projevit své city. Mlčení by vás v budoucnu mohlo mrzet. Nemáte co ztratit.

BLÍŽENCI: Přemýšlíte o setkání s přáteli? Dnes je ideální den pro organizování jakýchkoli oslav. Budete mít tu správnou chuť a nápady na vymyšlení vtipné pozvánky.

RAK: Společenský život je to, co vám dnes bude slušet. Jste usměvaví, vtipní a v kruhu přátel budete jako ryby ve vodě. Odreagujte se.

LEV: Ovládne vás dobrá nálada, která se pozitivně odrazí na veškerém vašem konání. ♥ Hlavně se nesnažte v lásce něco předstírat, váš protějšek by to prokoukl.

PANNA: S jarem bude růst vaše potřeba dostat se rychle do kondice. Co třeba začít běhat? ♥ Chystáte se na cesty? Není vyloučeno, že poznáte sympatický protějšek, novou lásku.

VÁHY: Pokud se rozhlížíte na pracovním trhu po nové příležitosti, vaše šance se zdají být víc než slibné. ♥ Nezadané Váhy se musí při hledání partnera obrnit trpělivostí.

ŠTÍR: Na pořadu dne je finanční jistota - měli byste na ní důrazně zapracovat. ♥ Nemáte žádný pádný důvod k nespokojenosti.

STŘELEC:Říká se, že není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu. Tohle pořekadlo by se dnes mohlo týkat právě vás.

KOZOROŽEC: Ve vztahu, ve kterém to už delší dobu skřípalo, může dojít k nepříjemným hádkám. Jsou zbytečné, je třeba hledat příčinu.

VODNÁŘ: Nemusíte souhlasit se vším, co se kolem děje. Důležité je ale pochopit, že některé věci jdou mimo vaši kontrolu.

RYBY: Podle všeho budete váhavější, snáze podlehnete vlivu okolí. Své postoje tak budete prosazovat či obhajovat hůře.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2201056
DnesDnes127
VčeraVčera603
Tento týdenTento týden730
Tento měsícTento měsíc10806

Partnerské weby