Nechcete ztrácet čas návštěvou solária? Ráda byste si udržela broskvový nádech pokožky po exotické dovolené? I bez sluníčka můžete být na podzim krásně opálená. Samoopalovací krémy prožívají renesanci. Aby byl slušivý bronzový

odstín dokonalý, měla byste vědět, že…

...před použitím samoopalovacího přípravku je vhodný peeling. Zbavte kůži suchých šupinek, „na mokro“ peelingovým gelem či krémem, „na sucho“ sisalovou rukavicí či lufou. Čím je pokožka hladší a jemnější, tím je zabarvení rovnoměrnější, konečný výsledek lepší.

...krém nebo pěnu je dobré nanášet vždy od nohou směrem nahoru. Pokud použijete sprej, aplikujte ho nejlépe ve sprchovacím koutě či ve vaně, vždy při dobrém osvětlení.

...samoopalovací přípravek se nanáší speciální rukavicí, čímž se docílí rozetření pěkně do ztracena. Pokud máte bezproblémovou pokožku, většinu krémů lze aplikovat i na tvář. V případě citlivé pokožky, máte-li problém s ucpanými póry, nebo vás trápí akné, použijte přípravek k tomu určený.

…nežádoucímu zabarvení se lze vyhnout, když přípravek rozetřete na pokožku v tenčí vrstvě. Na odstranění přebytečného množství použijte kosmetické tampony.

...pokožka některých částí těla, kde je zrohovatělá kožní vrstva silnější, jako jsou kolena nebo lokty, po aplikaci samoopalovacího krému tmavne více. V takovém případě pomůže, když před jeho nanesením tyto části těla nejdříve ošetříte zvlhčujícím přípravkem.

…nohy je vhodné před nanášením samoopalovacího krému zbavit ochlupení, jinak dojde k jejich nepravidelnému zabarvení.

...s oblékáním se doporučuje počkat nejméně půl hodiny po aplikaci samoopalovacího přípravku.

...po otevření by se měl krém spotřebovat co nejdříve. Na jeho účinnost má vliv způsob skladování, zejména teplo. Neotevřený se může skladovat asi dva roky.

(se)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2201003
DnesDnes74
VčeraVčera603
Tento týdenTento týden677
Tento měsícTento měsíc10753

Partnerské weby