Která žena by si nepřála být věčně krásná, mladá, mít obličej bez vrásek? Vypadat o deset let mladší i bez skalpelu? Proč ne? Korektivní dermatologie umí zázraky. K jedné z nejmodernějších metod patří plazma terapie. Jde o moderní metodu anti-aging medicíny, při níž se používá vlastní krve. Díky odběru

malého množství a jeho zpracování se oddělí vzácná omlazující část - krevní plazma. Ta je bohatá na růstové faktory a bílkoviny, které pokožku regenerují a startují v ní potřebné omlazující procesy. To vše se děje zcela přirozenou cestou, takže nehrozí alergie nebo přenosy chorob.

Existují různé metody plazma terapie. Ta nejmodernější, kterou používají dermatologové teplického Sanatoria Europa, umožňuje jednoduše oddělit a aktivovat plazmu bez použití separačního gelu. Unikátní aktivátor, obsahující DNA nukleotidy, je schopen nejen uvolnit růstové faktory z krevních destiček, ale především stimulovat jejich aktivitu. Díky tomu více než sto růstových faktorů začíná podporovat proces omlazení pleti. Obličej se zpevňuje a projasňuje, vrásky se vyhlazují. Dojde k celkovému prozáření pleti s pocitem omlazení o deset až patnáct let.

A jak zákrok probíhá? Aktivovaná plazma se aplikuje pod vrásky nebo po celé tváři jako při mezoterapii. Takto lze omladit i čelo, dekolt nebo hřbety rukou. Může pomoci i v procesech regenerace pokožky po různých zákrocích, vyhlazuje drobné jizvy či nerovnosti kůže, výborné výsledky jsou dosahovány při léčbě akné. Velkou výhodou plazma terapie je také skutečnost, že jde o zákrok za rozumnou cenu, předností je i vcelku zanedbatelná časová investice. Celé ošetření trvá pouhých dvacet až třicet minut, přičemž takto omlazená pleť vydrží více než osm měsíců. Více se můžete dozvědět na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonním čísle + 420 417 532 672 či + 420 603 501 306.

(pru)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2215763
DnesDnes160
VčeraVčera528
Tento týdenTento týden160
Tento měsícTento měsíc8288

Partnerské weby